Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dramatický týden v ORDINACI: Malého Tobiáška otráví léky, zkolabuje a začne peklo!

+ Dalších 107 fotografií
Ordinace
Jde to tuhého, v Ordinaci v růžové zahradě půjde tento týden o život. Adam Svoboda, který s pomocí Leoše Máry začal fetovat, se ke svému "drogovému mentorovi" otočil zády. Svým nechutným plánem ohrozí život malého Tobiáše, který po otravě léky zkolabuje. Pro Sekoru tím začne v práci peklo. Pokračují i hádky Čestmíra Mázla a Karla Rytíře, ze kterých se parťáci asi nikdy nestanou.

Co přinese tento týden Ordinace v růžové zahradě O drama nebude nouze!

Čestmír je šťastný, že se Naďa rozešla s pofidérním manažerem Luigim, dokonce je ochotný vzít na milost i Karla Rytíře. Příměří ale netrvá dlouho. Karel a Čestmír se začnou hádat, kdo udělá lepší oslavu prvních narozenin pro Bena.

Marek hledá Eriku, která odešla z domu. Zjistí, že pracuje jako taxikářka, chce být totiž na Markovi nezávislá. Jošt poprosí Květu, aby ho doprovodila do nemocnice za synem. Doufá, že s ním alespoň tentokrát bude Patrik ochotný promluvit.

Adam se raduje, že jeho plán vychází. Malý pacient Tobiáš kolabuje po otravě léky a z osudné chyby bude obviněn Sekora. Do případu se ale vloží Leoš Mára a snaží se odhalit skutečného viníka.

Květa se obrátí na manželku Patrika Jošta, aby jí pomohla usmířit otce a syna Joštovy. Renata Joštová souhlasí, že půjde za tchánem na návštěvu a alespoň se s ním seznámí.

Heluš se potká s bývalou klientkou, která jí vyčte, že má kvůli jejím radám zničený život. Heluš se rozhodne vyhledat další klienty, aby zjistila, jestli vůbec někomu pomohla. Marek ke svému překvapení zjišťuje, že mu chybí Erika, a začíná mu záležet i na jeho nenarozeném dítěti. Erika ale odmítá žít ve formálním vztahu bez lásky.

Související články

Další články