Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Dramatický týden v Ordinaci: Bobo Švarc bude zachraňovat umírající maminku

+ Dalších 12 fotografií
Ordinace
Bohdan Švarc se nehodlá smířit s tím, že by měl přijít o sotva nalezenou maminku. Na sále bude mít Libuška zástavu a Švarc svede boj o její život. Patálie čekají tento týden v Ordinaci v růžové zahradě i Čestmíra Mázla. Zároveň pokračuje pátrání po nezvěstné Tien.

Tento týden bude v Ordinaci v růžové zahradě obzvlášť dramatický. Švarcova matka Libuška musí na další operaci, na sále má ale zástavu, Švarc se bojí, že sotva nalezenou matku zase ztratí…

Čestmír by rád věděl, proč Martin Brabec odešel z kliniky v Praze. Zavolá tam a dozví se překvapivou zprávu. Sekora se snaží najít nezvěstnou Tien. Vše napovídá tomu, že si přece jen vzala úplatek od Zálešáka a nebude proti němu svědčit. Eriku trápí, že se nedokáže starat o dítě, všechno musí nechat na Markovi, pro kterého je péče o novorozence nečekaná zkouška.

Bobo a Milan Švarcovi se snaží dostat Ludvu Hečka co nejdál od Kamenice, aby se nikdo nedozvěděl, jakého mají bratra. Hejtman začne Hečkovy šikanovat z pozice svého úřadu: pošle na ně kontroly a exekutora. Marika se stará o mladého pacienta Rédla, který umírá na vážné onemocnění. K tomu ji dál pronásledují noční můry a nedostatek spánku pro ni začíná být vážný problém.

Vojta se připravuje na atestaci, je nervózní, a navíc ho dusí Mára. Táně je kamaráda Vojty líto, snaží se za něj u Máry orodovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články