Teď už je jisté, že mezi Radkem Štěpánkem a Nicole Vaidišovou je osudové pouto. Podruhé se dnes vzali a v červenci se jim narodí první potomek. Ještě před rokem to přitom vypadalo, že se budou už navždy nenávidět.

Staronoví novomanželé svedl život dohromady poprvé v roce 2007. Štěpánek tehdy kvůli Vaidišové zrušil svatbu s bývalou světovou jedničkou v tenisu Martinou Hingisovou. A ve velkém stylu do toho 17. července 2010 praštili. Jejich první svatba proběhla v katedrála svatého Víta na Pražském hradě za účasti slavných hostů, třeba Jaromíra Jágra (46).

Jenomže láskyplná idylka neměla dlouhého trvání a v roce 2013 následoval bolestný rozvod. A zatímco Štěpánek hned sbalil Petru Kvitovou, Vaidišová zamířila do náruče golfisty Daniela Suchana.

V roce 2015 se slavné tenisové dvojici po sobě poprvé zastesklo, a tak to spolu znovu zkusili. O rok později se ale opět v ne zrovna přátelském duchu rozešli.

Poslední návrat se konal v roce 2017 a vše nasvědčuje tomu, že už byl poslední. Lásku totiž tentokrát Štěpánek a Vaidišová nestvrdili jenom svatbou, ale i miminkem. První potomek se jim narodí co nevidět, termín mají v červenci.