Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Dramatický porod v Ulici: Matěj a Katarína dali synovi neobvyklé jméno

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 19 fotografií
ULICE
Dlouho očekávaná událost v seriálu Ulice je tady. Velký den v seriálu prožije Matěj Jordán, dnes večer se konečně stane otcem! Syna mu na svět přivede přítelkyně Katarína za velmi dramatických okolností!

Katarína je už několik dní v nemocnici kvůli bolestem a komplikacím v těhotenství. I když se cítí dobře, lékaři jsou opatrní a zatím si ji nechávají pod dohledem, aby nic neriskovali. Matěj za Katarínou jezdí, jak jen může, aby ji trochu povzbudil a současně s ní mohl být. A snaží se skrýt strach.

Je totiž příliš brzy na to, aby jeho syn přišel na svět. V Katarínině břiše se mu ale nedaří dobře a musí ven! Katarína jde na sál a Matěj nervózně čeká na jakékoliv zprávy. Stejně nervózní jsou i Václav, Lubica a Vlaďka.

A i když jejich vztahy v poslední době nebyly růžové, najednou jsou na jedné lodi a všechny spojují obavy o Katarínu i miminko…

Boj o život

Katarína Matějovi v dnešním díle seriálu Ulice porodí syna . Dramatickými okolnostmi při porodu ale komplikace nekončí. Naopak začíná boj o život malého Vincenta Jordána!

Na natáčení v porodnici vzpomíná Jakub Štáfek s úsměvem.

„Scéna u inkubátoru vypadá jednoduše, ale bylo to docela těžké. Měl jsem přijít k inkubátoru a hrát vážnou věc. Jenomže pod inkubátorem dřepoval pomocný režisér, který měl na sobě napojený monitor srdeční činnosti. Měl jsem problém se nesmát,“ vzpomíná herec s tím, že on sám by si vlastního potomka již představit uměl.

Mohlo by vás zajímat

Další články