Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dramatický porod v Malých láskách: Kateřina rodila bez prášků, nyní chce druhé miminko

+ Dalších 5 fotografií
malé lásky
Příběh Kateřiny a Jaroslava je jako vystřižený z romantického seriálu. Zamilovanost, odmítání, nejistota a nakonec vše skončilo narozením malé Lilianky. Jaroslav je nadšeným tatínkem a na dcerku nedá dopustit. Kateřina však při porodu prožívala velké utrpení - musela se obejít bez jakýchkoliv prášků proti bolesti.

Malé lásky byly dramatické. Kateřina se musela obejít bez prášků proti bolesti a jedinou oporou jí byl její partner Jaroslav. Ačkoliv se zprvu bála, že když mu oznámí těhotenství, uteče, opak je pravdou. Jaroslav je nadšeným tatínkem a na dcerku nedá dopustit. Lilianka je vzhledem i povahou celá po něm – energická a s velkou sílou.

Kateřina s Jaroslavem dopřávají malé spoustu svobody, možná i proto se párkrát stalo, že si doslova nabila nos. „Od začátku chtěla dělat všechno sama, i když začala chodit. Úrazy byly, ale to bylo, když začala chodit. Hlídat dítě nejde pořád, i když jsme byli připravený, tak se zranila. Narazila nosíkem na hranu obývací stěny a měla to rozseknutý,“ řekli rodiče malé holčičky.

Jaroslav slíbil, že do roka a do dne bude svatba. Ta se ale neodehrála, Kateřina ale nosí prstýnek zásnubní. Nejdříve ale prý chtějí stihnout něco jiného – budoucí manželé chtějí svou rodinu ještě rozšířit a snaží se o druhé miminko.

Mohlo by vás zajímat

Další články