Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dramatický porod na chodbě nemocnice: „Chytej ho,“ křičela žena na manžela. To musíte vidět!

Ani si nestihla nazout boty, když jí začaly kontrakce a s manželem vyrazili do porodnice. Jesica Hogan z amerického Kansasu to nicméně na porodní sál už nestihla. Začala rodit na chodbě nemocnice. Vše se seběhlo tak rychle, že svého prvního syna Maxe přivedla na svět přímo tam.

Nádherné svědectví o zrodu nového života mají manželé z amerického Kansasu. Nemohli ani tušit, jak dramaticky bude porod jejich prvního syna probíhat, když si najímali člověka, který jim ho celý zdokumentoval.

Jesica začala rodit na chodbě porodnice. Max se dral na svět tak rychle, že už ji nestihli převézt na sál. Na manžela křičela, ať miminko hlavně chytá. Dramatické chvíle ale dopadly naštěstí dobře. Za asistence zkušených sestřiček se chlapeček narodil bez komplikací.

„Nebylo to ani zdaleka tak, jak jsem si to plánovala. Ale dopadlo to dobře a to je hlavní. Máme zdravého chlapečka a podporu všech blízkých. Je to úžasný pocit,“ řekla novopečená maminka listu The Sun.

Podívejte se na dojemné momenty ve videu na začátku článku.

Související články

Další články