Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Dramatický osud královny soulu Arethy (†76): První dítě jí udělal spolužák, bylo jí 12 let!

Aretha Franklin prožila život plný dramatu i úspěchu.
Zdroj: repro youtube.com
+ Další fotografie
Zpívala už odmalička, cestu za hudebním snem jí ale na pár let přerušilo miminko. Aretha Franklin (†76), která dnes podlehla zákeřné rakovině, totiž otěhotněla už jako dvanáctiletá. Prvního syna jí udělal spolužák!

Po vleklém boji s rakovinou slinivky dnes v hospicu zemřela Aretha Franklin. Šoubyznysové nebe se tak rozrostlo o další legendu. Královna soulu zpívala přes padesát let a vždy působila, že se problémům vyhýbala obloukem. Ale chyba lávky!

V telecích letech byla Aretha pořádné třeštidlo. Kdyby ji chtěli zavřít do kláštera, věříme, že by mříž v okně vymlátila holou rukou. Už jako dvanáctiletá se totiž zpěvačka, která se hudbě už tehdy věnovala, spustila se spolužákem!

Románek ale rozhodně nebyl bezhříšný, a tak se Arethě zanedlouho narodil první syn Clarence. Psal se rok 1955 a tatínkem byl Donald Burk, s nímž se jen tak letmo znala ze školy.

Když za dva roky Aretha slavila 14. narozeniny, s Edwardem Jordanem měla dalšího syna Edwarda. Třetí syn Ted White se jí narodil roku 1964, čtvrtý a poslední Kecalf v roce 1970.

Dvakrát byla vdaná, ale jak vidno z výčtu otců jejích dětí, muži v jejím životě nikdy nehráli prim. Do nikoho se nezakoukala tak, aby se na něm stala závislá. Na první místě byla pro Arethu muzika, což jde na její tvorbě setsakramentsky znát.

Související články

Další články