Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dramatický KONEC přátelství nahotinek z Prostřena: Udělám SHOW i bez tebe, vzkazuje Žaneta Míše!

Konec jednoho velkého přátelství!
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 26 fotografií
Tahle dvojice holek se seznámila při natáčení pořadu Prostřeno, kde na sebe strhly pozornost víc než vařením, tak odhalováním svých partií. Od té doby nedaly bez sebe ani ránu, všude chodily spolu a snily sen o tom, že se přestěhují do Prahy a stanou se z nich pravé celebrity. Jenomže teď je všechno jinak. Mezi děvčaty proběhla dost ostrá hádka, která je, jak se zdá, rozdělila natrvalo. Alespoň to tvrdí Žaneta, která vzápětí dodává, že show udělá i bez Míši a celebritou se stane!

Tyhle dvě rajdy se seznámily během kulinářské reality show Prostřeno a okamžitě si padly do oka. Ze silikonové a potetované Míši z Ostravy a nevidomé Žanety, která se vyznačovala hlavně svou láskou k růžové barvě, se staly nerozlučné kamarádky.

Po skončení Prostřena holky natočily parodii na tenhle pořad ve Frýdku-Místku, kde vařily úplně nahé a jejich prsa zakrývaly jenom miniaturní třásně.

Od začátku do všech médií hlásaly, že se do pořadu nepřihlásily rozhodně kvůli vaření, ale proto, aby se zviditelnily a staly se z nich celebrity. Obě měly jasný plán. Nastěhují se do společného bytu v Praze a budou se snažit prosadit jako opravdové české celebrity.

Sen to byl opravdu krásný a holky to měly skvěle naplánované. Ovšem v současné době je všechno jinak. Tomuhle nerozlučitelnému přátelství je konec, a tím pádem se nekoná společné stěhování do Prahy a kariéra holek jako celebrit je ohrožena.

Míša si totiž dovolila říct Žanetě něco natolik hrozného, že růžová účastnice Prostřena řekla – a dost. Nejspíše to bylo něco vážného, protože holky, které dřív bez sebe nedaly ani ránu, slavily silvestr každá zvlášť.

Žaneta se prozatím k celému incidentu nechce moc vyjadřovat a prohlásila pouze toto: „Já dokážu hodně lidem odpouštět, ale na hlavu si srát rozhodně nenechám. Do Prahy se přestěhuji a udělám show i bez Míši, nejsem na ní vůbec závislá.“

Související články

Další články