Tyhle dvě rajdy se seznámily během kulinářské reality show Prostřeno a okamžitě si padly do oka. Ze silikonové a potetované Míši z Ostravy a nevidomé Žanety, která se vyznačovala hlavně svou láskou k růžové barvě, se staly nerozlučné kamarádky.

Po skončení Prostřena holky natočily parodii na tenhle pořad ve Frýdku-Místku, kde vařily úplně nahé a jejich prsa zakrývaly jenom miniaturní třásně.

Od začátku do všech médií hlásaly, že se do pořadu nepřihlásily rozhodně kvůli vaření, ale proto, aby se zviditelnily a staly se z nich celebrity. Obě měly jasný plán. Nastěhují se do společného bytu v Praze a budou se snažit prosadit jako opravdové české celebrity.

Sen to byl opravdu krásný a holky to měly skvěle naplánované. Ovšem v současné době je všechno jinak. Tomuhle nerozlučitelnému přátelství je konec, a tím pádem se nekoná společné stěhování do Prahy a kariéra holek jako celebrit je ohrožena.

Míša si totiž dovolila říct Žanetě něco natolik hrozného, že růžová účastnice Prostřena řekla – a dost. Nejspíše to bylo něco vážného, protože holky, které dřív bez sebe nedaly ani ránu, slavily silvestr každá zvlášť.

Žaneta se prozatím k celému incidentu nechce moc vyjadřovat a prohlásila pouze toto: „Já dokážu hodně lidem odpouštět, ale na hlavu si srát rozhodně nenechám. Do Prahy se přestěhuji a udělám show i bez Míši, nejsem na ní vůbec závislá.“