Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dramatický kolaps Nikoly v Survivoru: Stres, hlad a sluníčko způsobilo, že se skácela k zemi

+ Dalších 13 fotografií

Pokud jste neviděli poslední díl Survivora, tak nečtěte dál. Jedná se o spoiler. Poslední díly Survivora jsou čím dál napínavější. Hlavně drsné soutěže, které umí zamávat s každým jednotlivým soutěžícím. Naposledy to například nezvládla Nikola Kabátová, která po stresující hře zkolabovala. Pomáhat jí tak musel doktor, ale i moderátor Ondřej Novotný.

Soutěžící jsou na ostrově už 35. den, a tak je jasné, že nedostatek jídla a tekutin udělá své. V posledním díle Survivoru se k zemi sesunula Nikola Kabátová, která neunesla drtivou prohru ve hře a málem ztratila vědomí.


Stalo se tak po posledním souboji, kdy měli soutěžící spolupracovat jako tým a do cíle přinést obřího umělého hada. Nejenže cesta byla plná překážek, ale závěr hry spočíval v tom, že jeden z týmu musel dovézt dvě kuličky do cíle. Souboj byl napínavý, protože byl na konci zcela vyrovnaný a už šlo jen o to, komu se to podaří jako prvnímu.

Oba kmeny Titánů i Lovců bojovaly do poslední šance. Nebýt obrovské chyby a zmatkování na straně Martina Husára alias Bandurka, tak by měli Lovci vítězství zaručeně v kapse. Nakonec však vyhráli Titáni a modrému týmu zůstali jen oči pro pláč.

Ztráta vědomí a pomoc od moderátora

Ptáte se, co bylo vlastně příčinou omdlení Nikoly? Stoprocentně luxusní odměna. Ta totiž obsahovala velkou porci jídla a dojemný vzkaz od blízkých. Tato odměna se stala pro některé soutěžící hnacím motorem. Kdo by nechtěl po 35 dnech číst slova od svých rodin. A tak když měli Lovci vítězství na dosah ruky a zbylo jim pouhé zklamání, tak není divu, tělo zažívá plno stresu a napětí, které na horkém slunci prostě jednoduše zkolabovalo.

Hádka kvůli kokosu v Survivoru:


Ještě, že poblíž Nikoly stála Iva Skupník, která Nikču při pádu chytila. Než se k soutěžící dostal lékař, tak ji opečovával moderátor Ondřej Novotný, který jí přikládal studený pytlík s ledem kolem hlavy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy