Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Dramatické vyřazování ve StarDance: Soutěž opustili Josef Maršálek a Adriana Mašková

Vysmátí Josef Maršálek a Adriana Mašková.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
StarDance 2023

Dvanáctá řada oblíbené taneční soutěže StarDance je v plném proudu a o vítězství soutěžilo během sobotního večera pět párů. Zatímco minulá sobota byla charitativní a nevyřazovalo se, tentokrát musel jeden z párů domů. Diváci svými hlasy rozhodli o konci tanečního páru – Josef Maršálek a Adriana Mašková.

O vítězství v oblíbené taneční soutěži StarDance bojovalo během osmého sobotního večera už jen pět párů. A to kajakář Vavřinec Hradilek s taneční partnerkou Kateřinou Bartuněk Hrstkovou, pekař Josef Maršálek s Adrianou Maškovou, modelka Iva Kubelková s Martinem Prágrem, snowboardistka Eva Adamczyková s Jakubem Mazůchem a herečka Darija Pavlovičová s Dominikem Vodičkou. Minulý díl se nevyřazovalo, jelikož se jednalo o speciální charitativní večer na podporu Centra Paraple.

Každý pár zatancoval dva tance, přičemž ten druhý byl s taneční company. Nejméně však diváky zaujal taneční pár Josef Maršálek a Adriana Mašková, který musel soutěž opustit. „Jsem šťastná, že jsme si zatančili scénický tanec. Moc jsem si to užila. Josef je úžasný člověk a za ten čas, co jsme spolu strávili, jsem se od tebe hodně naučila. Bylo to nádherné, děkuji, že jste mě spojili s Josefem, bylo to obohacující,“ uvedla Mašková na adresu Maršálka. „Moje účast vyvolala jistou společenskou diskuzi. Děkuji Adrianě a České televizi, že mě propojila s nejvíc empatickou dámou,“ řekl Maršálek a nakonec neopomněl dodal: „Lidi, nezaobírejte se sr*čkama, život je strašně krátký.“

Rychlá Adamczyková

První tanec večera předvedli Eva Adamczyková a Jakub Mazůch a jednalo se o quickstep na píseň Someone In the Cloud z muzikálu La La Land. Jako překvapení na závěr jejich tance se na pódiu objevil herec Marek Adamczyk, manžel a podporovatel Evy. Eva na sobě měla zeleno-stříbrné šaty s flitry, v nichž vypadala skvěle. Porotce jejich tanec opět ocenila.

„Byl to krásný tanec, krásné držení,“ zhodnotil porotce Richard Genzer. Obdobný názor měl i Václav Kuneš, který zaskočil za nemocnou Tatianu Drexler. „Vaše choreografie jsou nápadité. Bylo to skvělé, pouze mi vadilo rytmické nepřesnosti,“ uvedl Zdeněk Chlopčík. Nakonec dostali od porotců 27 bodů.

Růžová Kubelková

Druhý pár, Iva Kubelková a Martin Prágr, na parketu zatančili slowfox na hudbu z Růžového pantera. Kubelková byla oděna tematicky – na sobě měla fuchsiové šaty s mašlí v zadní části. „Dobře zkoordinované, jen mi trochu chybí cit v rukou,“ zhodnotil Kuneš. „Já jsem viděl pantera a podívala jste se na mě. Moc pěkná choreografie, lepší odklon než v minulých řadách, slowfox je ale daleko plynulejší,“ popsal porotce Chlopčík. Od porotců si nakonec vytančili pětadvacet bodů.

Snaživý Maršálek

Třetí tanec předvedli cukrář Josef Maršálek a Adriana Mašková. Ti zatančili energický quickstep. A zatímco Maršálek byl jako vždy elegán ve fraku, Mašková měla dlouhé červené šaty s límečkem, které jí velmi slušely. „Josífku, na vás je moc krásný pohled. Vy se usmějete, zatančíte to, kdyby tam nebyly ty kroky quickstepu, tak ode mě máte desítku, ale kvůli těm krokům to desítka nebude,“ řekl Chlopčík. „Myslím, že to se jednou bude učit na konerzavotoři – Maršálkův minimalistický krok,“ doplnil s humorem sobě vlastním Genzer. Od porotců si vysloužili 20 bodů.

Rytmický Hradilek

Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartůněk Hrstková předvedli na parketu čaču. Kateřina byla spoře oděna, měla černý top a minisukni s třásněmi, Vavřinec přišel v celočerného oděvu. „Někdy to bylo cha-cha, někdy polo cha-cha a někdy vůbec cha-cha,“ řekl Genzer. „Překvapilo mě, jak jsi držel rytmus, ale vyšlapal jsi to. Něco mi tam chybělo, nemělo to délku,“ uvedl Kuneš, s nímž Chlopčík souhlasil. Porota jim za jejich výkon dala třiadvacet bodů.

Pavlovičová zazářila

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička zatančili slowfox na píseň I Love You Baby od Frankie Valliho. Darija na sobě měla dlouhé růžové šaty s flitry a vlasy měla vyčesané nahoru. Jako vždy házela úsměvy na všechny strany a po dotančení vypadala spokojeně. „Položit se do tance člověk může, až když to má nadrilované. Tady za ten týden, myslím, že předvedli skvělý výkon. Pořád máte chybičky v sólových otáčkách. Darijo, máte nádherný pohyb v těle,“ okomentoval jejich tanec Zdeněk Chlopčík. Porotci je ohodnotili osmadvaceti body, přičemž desítku dal jak Genzer, tak i Chlopčík.

Scénické tance

Druhá část večera pak byla věnovaná scénickému tančení s company, která byla pod vedením Václava Kuneše. Jako první zaválela na parketu Eva Adamczyková a Jakub Mazůch s company. „Nebyl poznat rozdíl mezi těmi profíky a vámi,“ smekl poklonu Chlopčík. „Bylo to nádherné,“ dodal Genzer. Za tento tanec si vysloužili 30 bodů.

Upřímný pohyb Kubelkové

Další scénický tanec předvedlo duo Iva Kubelková a Martin Prágr. Jejich tanec porotci kladně ocenili, obzvlášť se jim líbila Ivina autentičnost. „Tvůj pohyb je upřímný,“ uvedl Kuneš a souhlasili i Genzer a Chlopčík. Od porotců získali sedmadvacet bodů.

Indie v podobě Maršálka

Josef Maršálek a Adriana Mašková zatančili taktéž scénický tanec s indickými prvky s dalšími čtyřmi tanečníky. Porotci opět okomentovali Maršálkovy pomalé nohy, avšak ocenili jeho snahu a rytmus v těle. „Ty slyšíš hudbu, pro mě je to alfa omega. Máš cit pro detail a máš dar z minima vykřesat maximum, ohodnotil Kuneš. Porotci jim dali čtyřiadvacet bodů.

Prožitkář Hradilek

Kajakář Vavřinec Hradilek a dalších pět tanečníků sklidil za scénický tanec pochvaly. „Podle mého to byl tvůj nejlepší tanec ve StarDance. Byl to obrovský prožitek, moc se mi to líbilo,“ vysekl mu chválu Chlopčík. Od porotců po vychválení získali sedmadvacet bodů, přičemž Genzer ho ohodnotil desítkou.

Procítěný tanec Pavlovičové

Poslední tanec večera zatančili Darija Pavlovičová a Dominik Vodička s dalšími tanečníky z company. Darija si zpočátku střihla sólo a později se k ní připojili tři mužští tanečníci. Darije se tanec povedl, jak zhodnotili porotci. „Hezký to bylo, jsem dojatý. Obdivuju tvojí odvahu,“ přiznal Genzer. Porotci jim dali dvacet devět bodů.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

StarDance 2023

Dvanáctá řada StarDance …když hvězdy tančí odstartovala v České televizi v sobotu 14. října 2023. Na parketu poměřilo své taneční schopnosti deset osobností. Finále StarDance 2023 se uskutečnilo v sobotu 16. prosince 2023.

StarDance 2023 - soutěžící, finále

Související články

Další články

Nejnovější kauzy