Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Dramatické proměny hvězd po plastikách: Jak se po letech změnily Pamela Anderson nebo Julia Roberts?

Pamela Anderson
Zdroj: reprofoto thesun.co.uk
+ Dalších 5 fotografií

Hollywoodské hvězdy musí poslouchat diktát dokonalosti a svá těla podrobují různým zkrášlovacím metodám. Pravidelně do sebe nechávají řezat, případně vpravovat různé silikonové implantáty, aplikovat kvanta botoxu, aby se udržely v kondici před mladší konkurencí. Některé z nich to bohužel přeženou a jejich pokusy omládnout nevypadají vůbec dobře. Srovnejte si zahraniční celebrity v několikaletém časovém rozmezí a podívejte se na jejich proměny.

Pamela Anderson Známá kočička z Baywatch je chodící reklama na plastiku. Sice kromě prsou nechce nic moc přiznat, ale ostatní ji nechávají v její lži a myslí si své.

Julia Roberts Krásná herečka vypadá, že se mění spíš s věkem, samozřejmě do krásy, ale i ona musela projít nějakými úpravami. Její nos je totiž mnohem plošší než v době, kdy Julia nastartovala svou kariéru. Přesto herečka na sobě cokoliv změněného popírá tvrzením, že za to mohou dobré geny a spousta polibků od jejího manžela.

Katie Price Modelka, která je známá spíš pod přezdívkou Jordan, vypadá naprosto jinak než na fotografii z minulosti. Nechala si zvětšit ňadra na velikost pět, prodělala liposukce, botoxové injekce, vlnité vlasy obarvila na světlou blond a narovnává je.

Cher Zpěvačka kdysi sama sebe označila jako reklamu na plastickou chirurgii. Jako první si nechla upravit svůj nos, protože jí na televizní obrazovce připadal obrovský. Ikona všech gayů přiznává, že si nechala upravit prsa a zuby, ale odmítá připustit, že by si kdy nechala vyndat žebra kvůli získání štíhlého pasu.

Lindsay Lohan Na hereččině obličeji se spíš podepsalo nadužívání alkoholu a drog, ale v roce 2009 ji fotografové zachytili s obrovskými rty, které jasně jevily známky botoxových vpichů.

Simon Cowell Otec pěveckých talentových soutěží vypadal za svých mladých let jako člen kapely Queen. Sám přiznal, že dvakrát ročně si nechává píchat do obličeje botoxové injekce a na mladistvém vzhledu mu dodává i to, že shodil knírek.

Donatella Versace Známá návrhářka patří mezi nejděsivější příklady, jak neumět stárnout. Přestože se Donatella nedávno přiznala, že za její vzhledem není genetika, svedla své "omlazení" na používání kvalitních krémů. Je pravdou, že její obličej je méně vrásčitý, zato botoxové rty a extrémně opálená pleť dělají ze sedmapadesátileté návrhářky nevzhlednou stařenu.

Nicole Kidman Známá Australanka nebyla vždy tak půvabná, jak ji vídáme na červeném koberci. Nicole přiznala, že jednou vyzkoušela botox, ale podle všeho to jednou muselo být krát sto.

Kylie Minogue Popová princezna přiznala, že si nechávala do tváře píchat botox, ale potom, co prodělala rakovinu si odmítla tento jed nechat vpravovat do těla a sází na přirozenost.

Související články

Další články