Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Dramatické natáčení Mužů v naději: Jiří Macháček a Vica Kerekes při něm zničili rekvizity

Dramatické natáčení Mužů v naději: Jiří Macháček a Vica Kerekes při něm zničili rekvizity
Zdroj: csfd
Film
Česká komedie Muži v naději baví diváky už od roku 2011, kdy se poprvé objevila na filmových plátnech. Hlavní role se ujal Jiří Macháček (53). Ztvárnil postavu Ondřeje, kterému se z manželství vytratila vášeň, kterou se snaží nahnat milenkou. Nejenom film samotný, ale i natáčení bylo zábavné. Nejvíc se herci nasmáli při těch nejžhavějších scénách. Co diváci v televizi neuvidí?

Muži v naději je česká komedie od režiséra Jiřího Vejdělka Titulní skladbu “Chci ti říct“ nazpíval sám Jiří Macháček se svou kapelou Mig 21

Příběh vypráví o manželství a vytracené vášni. Hlavními postavami jsou manželé Ondřej s Alicí, které si zahráli Jiří Macháček s Petrou Hřebíčkovou Tchán Ondřeje Rudolf, kterého ztvárnil Bolek Polívka, poradí svému zeťovi, jak osvěžit jinak nudné manželství.

Navrhne mu nevěru s atraktivní tanečnicí Šarlotou, kterou si zahrála Vica Kerekes Románek na sebe nenechá dlouho čekat. A je to pěkně žhavá aféra. Při natáčení milostných scén létaly třísky. Podařilo se jim poničit rovnou dvě rekvizity. Jedním z divočejších momentů byla scéna odehrávající se v křesle. Když měli za úkol předvést rodeo v houpacím křesle, vzali to doslova. Při natáčení sexuální scénky se jim podařilo zlomit hned dvě houpací křesla.

Nebylo to ale jejich první společné natáčení sexuálních scén. Milence si zahráli i ve filmu Nestyda, který měl premiéru v roce 2008.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy