Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Dramatické natáčení Mužů v naději: Jiří Macháček a Vica Kerekes při něm zničili rekvizity

Zdroj: csfd
+ Další fotografie
Film
Česká komedie Muži v naději baví diváky už od roku 2011, kdy se poprvé objevila na filmových plátnech. Hlavní role se ujal Jiří Macháček (53). Ztvárnil postavu Ondřeje, kterému se z manželství vytratila vášeň, kterou se snaží nahnat milenkou. Nejenom film samotný, ale i natáčení bylo zábavné. Nejvíc se herci nasmáli při těch nejžhavějších scénách. Co diváci v televizi neuvidí?

Muži v naději je česká komedie od režiséra Jiřího Vejdělka. Titulní skladbu “Chci ti říct“ nazpíval sám Jiří Macháček se svou kapelou Mig 21.

Příběh vypráví o manželství a vytracené vášni. Hlavními postavami jsou manželé Ondřej s Alicí, které si zahráli Jiří MacháčekPetrou Hřebíčkovou. Tchán Ondřeje Rudolf, kterého ztvárnil Bolek Polívka, poradí svému zeťovi, jak osvěžit jinak nudné manželství.

Navrhne mu nevěru s atraktivní tanečnicí Šarlotou, kterou si zahrála Vica Kerekes. Románek na sebe nenechá dlouho čekat. A je to pěkně žhavá aféra. Při natáčení milostných scén létaly třísky. Podařilo se jim poničit rovnou dvě rekvizity. Jedním z divočejších momentů byla scéna odehrávající se v křesle. Když měli za úkol předvést rodeo v houpacím křesle, vzali to doslova. Při natáčení sexuální scénky se jim podařilo zlomit hned dvě houpací křesla.

Nebylo to ale jejich první společné natáčení sexuálních scén. Milence si zahráli i ve filmu Nestyda, který měl premiéru v roce 2008.

Mohlo by vás zajímat

Další články