Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Dramatické měsíce Markéty Konvičkové. Nenávratně zdevastovaná noha ji připravila o vysněnou práci

Markéta Konvičková vypadá jakoby nikdy ani nerodila.
Zdroj: Se souhlasem Markéty Konvičkové
+ Dalších 5 fotografií
zranění

Mladá maminka Markéta Konvičková (27) patří k nejkrásnějším a nejzajímavějším zpěvačkám u nás. Teď si ale kvůli mateřství a po ošklivém pádu zranila nohu a kromě toho, že rána hnisala tři měsíce, si podle jejího vlastního vyjádření pro eXtra.cz přivodila také nesmazatelnou vadu na kráse.

Markéta Konvičková: Nehoda

„Byla to taková hloupá nehoda. V prosinci jsem spadla dceři Amálce na dřevěnou hračku a při tom jsem si rozsekala levou nohu pod kolenem do masa a až do kosti. Hojilo se to dlouho, měla jsem tam kvůli tomu i přístroj, který mi z toho odsával tekutiny. Nechávali to otevřené, čistili to a starali se mi o to na plastice,“ popisuje pro eXtra.cz zpěvačka Markéta Konvičková.

„Nebyla jsem schopná vůbec nic dělat, chodit a podobně. Péče o Amálku byla náročnější. I kvůli tomu jsem zatím odřekla pořad Sama doma. Musela bych být ve studiu s nohou nahoře,“ připomíná minimálně dočasný konec v televizním pořadu, o němž redakce eXtra.cz již informovala.

Ošklivá jizva

„Až poslední dva tři týdny se to spravilo tak, že už jsem opět trochu mobilní, takže zase chodíme na výlety a procházky. Pořád tam ale mám jizvu a díru. Teď se tomu už docela směju, co a jak se stalo, ale v sukýnce mě smích přejde, až budu mít přes celou nohu jizvu. Snad to trochu stáhnou laserem,“ doufá Markéta, ale končí přece jenom úsměvnou historkou.

„Máme nyní zkrátka období pádů. Amálka i Renda jsou samá modřina. Přítel nedávno dokonce upadl tak, že z toho měl zadek celý fialový,“ dodala pro eXtra.cz Konvičková.

Tu si diváci mohou pamatovat z první Česko Slovenské SuperStar v roce 2009, v níž bojovala i se svými dnes velkými kamarády Monikou Bagárovou a Janem Bendigem. Tehdy šlo o nevinnou a stydlivou dívenku z Třince, která ale časem získala sebevědomí i ženský půvab a patří k nejsympatičtějším zpěvačkám u nás.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy