Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dramatické Malé lásky: Mladí rodiče v pasti. Jejich dítěti hrozí vážná genetická porucha

Už dnes večer startuje oblíbená reality show Malé lásky, která je plná emocí, ale i bolesti. Diváci vedle štěstí, které přichází spolu se zrozením nového života, uvidí také těžké chvíle, se kterými se musí vyrovnávat rodiče. Dnes se mohou diváci těšit na velké napětí, zklamání i radost. Mladí rodiče si totiž postaví hlavu navzdory hrozící genetické poruše.

Už dnes večer se mohou diváci TV Nova těšit na další strhující příběhy dokureality Malé lásky Tentokrát budou sledovat cestu mladých rodičů Marie a Jána, kteří se i přes vysoké riziko genetické poruchy rozhodnou přivést dítě na svět.

„Ani na chvilku jsem nepřemýšlela o tom, že dám malou pryč. Věřím tomu, že bude zdravá,“ prozradila budoucí maminka, když se dozvěděla, že bude mít holčičku.

Po celou dobu těhotenství se Marie snaží nepřipouštět si hrozbu dědičné poruchy, přesto začíná pociťovat obavy právě na porodním sále. Okamžik pravdy přichází s porodem malé Marušky. „Prostě jsem hodně věřil, že dítě přijde na svět zdravé,“ říká tatínek.

Velkou oporou Marii i jejímu partnerovi je početná rodina, která nastávající rodiče doprovází do porodnice. Diváci uvidí porod nejen očima rodičky, ale také společně s babičkou, dědečkem a sestrou na vozíčku budou sdílet radost z narozeného miminka.

Další příběhy už dnes na TV Nova ve 21:35.

Související články

Další články