Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dramatické dění na Clashi: Tadeáše odvezla sanitka, nikdo nevěděl, co se děje

Tadeáš Veselý během vážení.
Zdroj: eXtra.cz/Tomáš Martínek
+ Dalších 91 fotografií
clash of the stars

Galavečer Clash of the Stars by měl být především o zábavě. Tu však překazil útočník z řad diváků, který napadl Tadeáše Veselého, když zrovna přicházel na pódium. Tadeáše kvůli tomu odnesli na nosítkách. Muž měl podle informací z místa skončit v rukou policie. Celou akci sleduje na místě redakce eXtra.cz.

Dramatická situace se odehrála během galavečera Clash of the Stars 7. Zápasník Tadeáš Veselý zrovna šel do ringu, když ho zákeřně napadl jeden z diváků. Tadeáš se po útoku skácel k zemi, zatímco útočníka pacifikovala ochranka.

Redakce eXtra.cz byla celé situaci na místě přítomná. Podle informací z místa agresora chytila ochranka a nyní je v rukou kriminální policie.


Veselý nechodil nikam bez ochranky

Krok, kterému šokovaně přihlížely tisíce diváků, odsoudili jak organizátoři akce, tak Tadeášův soupeř. Podle něj měl mít Tadeáš zástavu srdce. Tadeáš Veselý patří mezi nejvíce nenáviděné influencery v českém internetovém rybníčku. Za to může jeho bezprostřední, kontroverzní a pro mnohé až namyšlené vystupování na sociálních sítích i mimo ně a své k tomu dodala dozajista i situace na jednom z předchozích galavečerů Clash of the Stars (COTS). Jak jsme psali, Tadeáš před časem nastříkal svému soupeři pepřák do očí.

A nejen to. Na svém kontě má řadu dalších skandálů a kauz. Jednou například uspořádal živé vysílání přímo z nemocničního JIP lůžka a během něj velmi sprostě nadával přítomným lékařům a sestrám.

Když redaktorka eXtra.cz dělala s Veselým na tiskové konferenci COTS rozhovor, měl s sebou vlastní ochranku. "Chodím všude se sekuriťákem. Obecně, když je nějaká veřejnější akce, beru ho vždy pro své bezpečí," vysvětlil. Možná měl sám předtuchu, co se mu může stát.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy