Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dramatická Výměna manželek: Náhradní matka nezvládala plné pleny, čelí kritice

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
příšerné
Divákům se v nové Výměně manželek na jedné straně představí rodina z Karlových Varů, kterou tvoří mladá maminka Kateřina (24), která s partnerem Martinem (26) vychovává dceru Stefanii Kate (2). Na druhé straně se diváci seznámili s rodinou z Ústí nad Labem. Jiřina (29) se s manželem Radkem (26) stará o dva neposlušné syny Radka (3) a Sebastiana (1). Právě z plných plen malého Radka se Kateřině neustále navalovalo a nezvládala ho přebalovat.

Hned první epizoda Výměny manželek v novém roce se neobešla bez hádek, zlých nadávek a došlo i na nevěru. Kateřina a Martin se do Výměny přihlásili hlavně kvůli tomu, že chtěli zažít adrenalin v rámci natáčení. Dalším důvodem pak bylo to, že Kateřině podle jejích slov leze Martin na nervy a údajně má někdy chuť ho zabít.

Vysněný adrenalin Kateřina skutečně zažila. Nemohla totiž ustát, když si tříletý Radeček nadělal do plen. Neustále se tvářila, že brzy bude zvracet a nechtěla ho ani pořádně osprchovat. Podle mnohých komentujících na sociální síti bylo její chování netaktní a pro dítě traumatizující.

Ačkoliv spousta komentujících obrací svá slova i proti Jiřině, která se po Výměně musela potýkat se sociálkou, kterou na její rodinu náhradní manželka poslala, většina se hrozí hlavně nad Kateřinou. Ta prý vůbec nemá mít dítě, když se štítí ho přebalovat.

Související články

Další články