Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

DRAMATICKÁ VÝMĚNA MANŽELEK: Labilní gay toužící po slávě, chaos a předčasné ukončení!

+ Další 3 fotografie
Za sebou máme další díl Výměny manželek. Dnes bylo opět o zábavu postaráno! Výměny se totiž účastnil slávychtivý gay Lukáš, který se rád ukazuje a líbí se mu, když ho lidé na ulici poznávají. Na straně druhé byla rodina se čtyřmi dětmi. A bylo to docela drama.

Dnešní Výměna manželek byla naprosto šílená! Představil se nám gay pár z Prahy, který tvořil Lukáš (25) a jeho přítel Vojta (22). Na druhé straně byla rodinka s několika dětmi. Stáňa (37) s Michalem (33) a dcerami Terezkou (2), Áňou (15), Týnou (17) a synem Kubou (10), kteří žijí v Brandýsku.

Možná si říkáte, odkud vám byl gay Lukáš povědomý. Mohli jste ho vidět už v kulinářské show Prostřeno. Tento mladík je rád středem pozornosti a touží po slávě. Jeho největším přáním je stát se českou celebritou. Jeho velkým vzorem je Madonna a Lukáš by chtěl být jako ona. A za to si vysloužil od diváků velkou kritiku.

Výměna manželek byla tentokrát hodně těžká. Michal čekal novou maminku a manželkou, ale místo toho přijel mladý bezdětný gay. Když Michal Lukáše viděl, nebyl schopný slova. Z toho, že bude mít doma muže, nebyl nadšený a musel si dát hned panáka. Věděl, že těch 10 dní bude hodně těžkých.

V šoku byl i Lukáš. Nemá žádné děti a teď se musel starat rovnou o 4! Což samozřejmě nezvládal, a tak si raději dával masku na obličej a vykládal si karty. Michal tak musel zvládat svoji práci a ještě se starat o čtyři děti. A to na něj bylo opravdu příliš! Čekal pomoc, která nepřišla. Takže s Lukášem Michal v ničem nepočítá. Navíc mu vyčítá, že se neumí začlenit do domácnosti a slávychtivý gay tak jen sedí, kouká, nic nedělá a pije pivo a kouří.

Slávychtivý gay si naplánoval, jak se ve Výměně manželek zviditelní a rozjede svoji kariéru, ale tvrdě narazil. Být 10 dní v cizí rodině není jen tak a člověk se musí hodně ovládat. Čekaly ho také povinnosti, kterým se jen tak nevyhnul. A když dostal Lukáš na starosti tolik dětí, prostě selhal. Po šesti dnech mu došly síly. Dokonce jeho náhradní dcera Týna pronesla, že by mu dala pěstí, protože je naprosto neschopný a vůbec neplní manuál!

Lukáš nakonec celou výměnu nezvládl a předčasně ji ukončil o 4 dny dříve. Prostě selhal na plné čáře a nebyl schopný tam vydržet do soboty. Když si měli vše vyříkat mezi čtyřma očima, Michal na to neměl sílu. Prý byl na vše sám, nespal a nejedl a už ho nemohl ani vidět. Stáňa ho ale zastavila, řekla, že s partnerem Lukáše byla spokojená. Konfrontace byla dost ostrá a všichni zúčastnění budou nejspíš rádi, když už se nikdy v životě neuvidí!

Gayové nakonec šokovali a Michala se Stáňou pozvali na svou svatbu, oni na ni ale nepřijeli. Lukáš je mnoha divákům pro smích. Ocitl se už v několika reality show a jeho posedlost být slavným je tristní! A tohle se mu vážně nepovedlo!

Mohlo by vás zajímat

Další články