Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dramatická Výměna manželek: Hádky, nadávky a výhrůžky zmlácením

+ Dalších 5 fotografií
Středeční prémiový díl oblíbeného pořadu Výměna manželek bude opět jedno velké drama. Petra (32) z Kostelce nad Labem se bude v náhradní rodině potýkat s podobným problémem, který řeší doma. Na druhé straně se Věra (35) bude muset vynasnažit řešit problémy bez vulgarismů. Jak si obě náhradní manželky poradí?

V nové epizodě populární show Výměna manželek se televizní diváci setkají s rodinou z Kozárovic, Věrou (35), Davidem (40), Karolínou (13), Tondou (11), Ondrou (16 měsíců) a Davidem (7), který je ovšem zpočátku na škole v přírodě. Rodinu do Výměny přihlásil David a hlavním důvodem jsou peníze.

Pár je spolu už patnáct let. David potkal Věru v devatenácti letech a hned měli první dítě. Maminka tak nikdy nepracovala. Rodinu živí celou dobu David, ale bohužel před nedávnem dostal mrtvici a skončil v invalidním důchodu.

Lenost je v obou rodinách

Na druhé straně poznáme Petru (32), Petra (41) a Míšu (4), kteří žijí v Kostelci nad Labem. Partneři se znají už od dětství a v tuto chvíli prožívají velkou krizi. Petra říká, že její manžel je neuvěřitelně líný a na to je ona přímo alergická. Od Výměny manželek čekají, že jim otevře oči.

A právě Petra bude mít obrovský problém i se svým náhradním manželem. Kvůli synovi dojde k obrovské hádce, kde bude lítat neskutečné množství sprostých slov. Podaří se jim udobřit? A jak vůbec náhradní manželky zvládnou vydržet deset dnů v cizí rodině? To vše uvidíte ve středu ve 20:20 na TV Nova.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy