Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dramatická proměna zpěvačky Adele (31): Někdejší baculka vypadá naprosto skvěle

Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
zhubla
Zpěvačka Adele (31) oslnila všechny své fanoušky, když se ukázala na narozeninové oslavě Drakea (33). Nelze přehlédnout, že shodila několik kilo a výrazně zhubla. Musíme uznat, že vypadá naprosto skvěle a rozdíl je skutečně velký.

Adele dorazila na narozeninovou oslavu svého blízkého kamaráda Drakea, který se také věnuje hudbě. Na oslavě nechyběli i další hvězdní hosté, jako je například Chris Brown nebo Future. Hned při příchodu Adele všechny oslnila. Zpěvačce to mimořádně slušelo.

Vynesla černé šaty, ve kterých vypadala opravdu skvostně a skvěle jí padly. Důvodem, proč tolik zářila, byla zřejmě její proměna. Zpěvačka totiž neskutečně zhubla a aktuálně jí to moc sluší. Už není tak baculatá, jak si ji všichni pamatujeme. Na sociální síť si Adele hned přidala fotku, na které špulí pusu a je detailně vidět její precizní make-up. To ale nebylo vůbec podstatné, protože nikdo nemohl spustit oči z její vysoustružené postavy.

Vypadá to, že je poloviční, než bývala. Musela na sobě tvrdě makat a držet přísné diety. Možná také zhubla kvůli tomu, že se před nedávnem vydala na cestu po vlastní ose a opustila manžela, se kterým má syna. Ve fotogalerii se můžete podívat, jakou ohromnou proměnou si Adele prošla.

Související články

Další články