Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DRAMATICKÁ PROMĚNA: Nevešla se do jedné sedačky v autobuse, a tak zhubla 130 kilo

To je ale proměna!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Monica Kinde (33) je jednou z těch, kteří byli tak moc obézní, že se raději zavřeli doma a styděli se vycházet mezi lidi. Nejhorší pro ni bylo to, že se v autobuse nevešla na jedno sedadlo, tak vždy obsadila obě dvě. Jednou si řekla dost a začala se sebou něco dělat.

Monica měla ráda jídlo. Ve fastfoodech jedla několikrát za den a nedokázala si představit, že by snad něco měla dělat jinak. Jídlem byla doslova posedlá. Navíc denně přijímala 6 tisíc kalorií a to je třikrát víc, než by přijímat měla.

Oplácaná už byla jako malá holka. „Mohla jsem jíst pořád dokola. Jídla z fast foodu jsem jedla k snídani, obědu, večeři i na svačinu,“ řekla Monica.

Když se chtěla někam dopravit, ať už letadlem nebo autobusem, vždy to byl velký problém. Do jednoho sedadla se prostě nevešla. Vždy jí bylo trapně a nejradši by se propadla do země. V té době totiž vážila neuvěřitelných 216 kilogramů.

Nechtěla už snášet svoje pocity a cítit se špatně před všemi lidmi kolem, tak se rozhodla, že zhubne za každou cenu. Podstoupila gastrický bypass a za tři roky zhubla skoro 130 kilogramů!

Dva měsíce po operaci žaludku se dokonce vdávala. „Nemohla jsem na svatbě nic jíst. Každý mi říkal, jak tam jsou výborné věci, ale já neměla ani svatební dort,“ vysvětlila Monica. Její cesta ke štíhlejší postavě tak nebyla zadarmo.

Jenže to nebylo všechno. Po tom, co zhubla, jí zůstala na těle převislá kůže, která nevypadala vůbec hezky a nemohla se kvůli ní hýbat. Té se samozřejmě Monica chtěla co nejrychleji zbavit. Jenom odstranění ji stálo 600 tisíc korun.

Dnes má sedmiměsíčního syna a je tou nejšťastnější na světě. „Bylo mi jasné, že to po operaci žaludku bude problém. Myslela jsem si, že děti mít nikdy nebudu. A mám. Můj syn je úžasný,“ dodala Monica, která je šťastná, že zhubla a podařilo se jí vůbec počít syna. Teď se snaží hýbat a zdravě jíst, aby si svoji postavu udržela.

Související články

Další články