Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dramatická dohra Výměny manželek: Opilost, oplzlé narážky a dům plný alkoholu!

+ Dalších 7 fotografií
Tak tohle byla hodně vyhrocená Výměna plná překvapení. Nenatáčelo se pouze u nás, ale dokonce v Irsku, kde žila druhá rodina. Každopádně na obě vyměněné manželky čekalo jedno překvapení za druhým. Jaká byla vlastně dohra už tak dramatické Výměny?

Početná romská rodina žijící v Irsku na straně jedné, na druhé straně Veronika s manželem, kteří vychovávají děti s ADHD. Seznámili jsme se tedy s třiatřicetiletou Veronikou, manželem Petrem, dcerami Lili, Karolínou a synem Petrem. Hned v prvních momentech došlo opravdu k vyhrocené situaci. Jana zjistí, že nepojede autem, jak je většina účastnic zvyklá, nýbrž poletí letadlem, což se ukáže jako velký problém. Jana se totiž bojí létat.

Nakonec se do Irska dostala, ale parádu tam podle původní rodiny neudělala Neuměla vařit a nechávala po sobě bordel. Veronika ale měla problémy v náhradní rodině také. Nezvládala děti s poruchou pozornosti a při pohledu na alkohol v domě se rozplakala

Jak to ale bylo doopravdy? „No, to bych chtěla Janě vytknout, že je v jejich domě hodně vidět alkohol, neměly by to děti vidět." Na druhou stranu ale přiznává, že svého náhradního manžela neviděla za těch 10 dní popíjet z domácích zásob.

Zato Petr v Irsku byl chováním své "nové" manželky hodně rozčarovaný, s čímž se svěřil TV Nova. Poslední den totiž vyrazili do místní hospůdky, kde se Jana opila. „Tak samozřejmě u nás to normální není, ženská s cizími chlapy, aby hned mluvila o sexuálních tématech, tak to není normální. Sice je nesváděla, ale taková ta slova o tom, to by se rozhodně nemělo dít,“ vzkazuje Petr.

Na velkou hádku ale nepřišlo a obě rodiny jsou dosud v kontaktu.

Související články

Další články