Na její svatební fotky z utajeného obřadu ve francouzském zámečku Miraval čekal celý svět, fanoušci dokonce vytvářeli svoje vlastní verze svatby Brada Pitta (50) a Angeliny Jolie (39), kterými si krátili chvíle čekání. I její vosková figurína dostala závoj a kytici.

A pak, když konečně magazíny Hello! a People přišly s fotkami, které jim tento pár exkluzivně prodal, nastala velká debata o jejích šatech. Závoj pomalovaný kresbami jejích dětí je podle jedněch velmi originální věc, druzí by si to nepověsili ani do koupelny jako sprchový závěs.

Šaty od Donatelly Versace vypadají podle jedněch jako noční košile či negližé, druzí se zase ohánějí jednoduchostí a tím, že satén takovou službu sice udělá, ale zase čisté linie jsou čisté linie.

Nás spíš zaujalo to, že čím je Angelina starší, tím víc se dobrovolně vžívá do role sicilské vdovy. Od toho času, co z ní udělali velvyslankyni dobré vůle OSN, ztratila veškerý šmrnc a na všech oficiálních fotkách se tváří nesmírně tragicky, maximálně dramaticky pozvedne koutky v náznaku úsměvu, což dělají lidé, kteří si prošli hlubokým životním utrpením.

Je úplně jedno, jestli stojí a hořekuje u památníku masakru ve Srebrenici, nebo jí Brad Pitt právě navlékl prsten a vrchní fotograf časopisu People si ji za těžkou raketu fotí na titulku. Je jí teprve devětatřicet let a život jí pořádně ještě ani nezačal, už to ale vypadá, jako by snad měl skončit.

Zatímco na neoficiálních fotkách rozdává úsměvy ze strany na stranu, jakmile se jedná o její prezentaci, jde jakákoliv veselost stranou. Nás proto vlastně její svatební snímky ani nepřekvapily, spíš bychom byli v šoku, kdyby se na titulce smála.