Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Drama Vesnice bylo natočeno před 16 lety: Hlavní herci prošli obrovskou proměnou

Drama Vesnice bylo natočeno před 16 lety: Hlavní herci prošli obrovskou proměnou
Zdroj: Touchstone Pictures
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Už před 16 lety se stalo televizním hitem drama Vesnice, které pojednává o krásném a klidném místu, jehož obyvatelé, kteří jsou silně spjatou komunitou, se bojí jediného - záhadných příšer, které přebývají v okolních lesích. Podívejte se, jak se změnili herci ze snímku, který získal dokonce i nominaci na Oscara.

Snímek Vesnice je mysteriózní drama z roku 2004. V momentě, kdy vyšlo, se z něj stal velký hit, režisér M. Night Shyamalan má totiž s natáčením tohoto žánru velké zkušenosti. Na jeho kontě jsou i snímky Znamení či Šestý smysl

Celý štáb chtěl, aby snímek byl co nejvíc autentický. Proto byly pro všechny herce vyrobeny dobové kostýmy z materiálů, jakými jsou len, vlna a bavlna, které se skutečně kdysi používaly. Joaquin Phoenix, který je známý tím, že se do svých rolí snaží co nejvíce ponořit, při přípravě dokonce vyřezal dřevěnou vycházkovou hůl, kterou ve filmu měla Bryce Dallas Howard alias Ivy.

Všichni herci před natáčením strávili tři týdny v bývalém skautském táboře, kde se učili vše, co potřebovali lidé 19. století k životu. Chodili v historických kostýmech a navštěvovali funkční historické farmy, kde se učili stahovat zvířata, vyrábět svíčky, stříhat ovce, dojit, orat a podobně. Jediná členka štábu, která tyto činnosti zvládala s obtížemi, byla Sigourney Weaver, která po přečtení scénáře trpěla nočními můrami. Nespavost v kombinaci s tímto "tréninkem" pro ni byla vyčerpávající.

Proměna

Od natočení snímku uběhlo už 16 let a někteří z herců překročili práh sedmdesátky. Podívejte se do galerie, jak se za ta léta od natočení změnili. Zatímco někteří jsou dnes k nepoznání, jiní vypadají snad ještě lépe než kdysi.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy