Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drama ve Výměně manželek: Tyran Pavel málem zmlátil i náhradní ženu Jarku

Zdroj: extra.cz
+ Další 3 fotografie
násilník
Středeční Výměnu manželek spousta diváků sledovala s těžkým srdcem. V nové epizodě diváci poznali rodinu z Liberce, kterou tvoří Kristýna (25), Pavel (30) a Marek (6). Na druhé straně se seznámili s Jaroslavou (34), Martinem (40), Ester (15), Jaroslavem (13), Janou (9) a Janem (10 měsíců), kteří žijí v Lestkově. Pavel byl velký agresor a Kristýna se svěřila v náhradní rodině, že ji bije. Její syn Mareček to řekl i své náhradní mamince Jarce, která si s Pavlem zažila své, když na ni křičel a napřahoval u toho. Ze strachu z něj na poslední noc utekla jinam.

Po příjezdu k náhradní rodině Jarka záhy zjistila, že Výměna manželek pro ni nebude zkušeností, na kterou bude ráda vzpomínat. Když jí její náhradní syn Mareček řekl, že jeho otčím maminku často bije, bylo jí do pláče. Slzy v očích měla i Kristýna, která se ohledně agresivity svého partnera rozpovídala v náhradní rodině.

Vypjatý moment nastal, když Pavlovi došla trpělivost poté, co Jarka převzala velení. V tu chvíli měl pocit, že jí musí vysvětlit, jak to v jejich rodině funguje. „Tahle komedie mi brutálně stačila, nevím co tu zkoušíš, tímhle to končí. Ty si dělej svoje věci, my se s Márou o sebe postaráme. Vrať se domů a vy*er se na tohle chování, hraješ tu kino a uděláš z nás debily. Chceš mi něco říct? Napiš to na papír a sněz to. Říkám ti na rovinu, jdi do p*dele. Co se furt ptáš na mě, co se furt ptáš na pí*oviny? Jsi magor a řešíš ho*na. Potřebovala bys, aby na tebe tvůj chlap sáhl, když se takhle chováš,“ křičel Pavel a u toho napřahoval na Jarku. Ta ze strachu z něj poslední noc strávila jinde, štáb požádala o azyl.

Jarka se s odstupem času svěřila, že ačkoliv měla z Pavla strach, nechtěla s ním nechat malého Marečka samotného. Proto společně se štábem kontaktovala jeho babičku, která se ho na ten den ujala. Kristýna prý agresivního partnera definitivně opustila.

Související články

Další články