Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Drama ve Výměně manželek: Heleně dělal otec z dětství naprosté peklo. Čím si musela projít?

+ Další 4 fotografie
Úklidem posedlá Helena, která se se svou rodinou objeví v letošním premiérovém dílu pořadu Výměna manželek, se svěřila s nehezkými zážitky z dětství. Jak se na ní podepsalo chování jejího despotického otce? Prožije si v náhradní rodině peklo, nebo to hravě zvládne? To se dozvíte už dnes večer na obrazovkách TV Nova.

Výměna manželek, která startuje už dnes večer na Nově, nebude jenom o úklidu a špatné hygieně. Maminka Helena, která si vyzkouší, jaké to je, žít deset dní v romské rodině, kde panují jiná pravidla, se na kameru svěří se svým těžkým osudem.

Helena je doslova posedlá úklidem a všude musí být naprostý pořádek. Při důkladném mytí záchodu se shodou okolností svěří, že takové návyky má od dětství, kdy byla doslova cepována za každou prkotinu.

„Moje dětství nebylo hezké a já nemůžu říct nic, co by se mi na něm líbilo. My jsme museli dělat a všechno muselo být na bílou rukavici,“ začne vzpomínat na dětství, které nebylo podle jejích představ.

Zároveň dodává, že její otec byl velmi přísný, ale někdy až přehnaně. „Když otec našel něco, co tam být nemělo, tak přišel trest. Nelituji toho, že byl přísný v tom úklidu, ale lituji, že jsem neměla své dětství hezčí.“

Proto se také snaží svým dětem vytvořit co nejlepší podmínky pro život a nechce, aby měly ošklivé dětství jako ona. Bohužel ale přiznává, že její dobroty děti zneužívají.

Související články

Další články