Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Drama ve Svatbě na první pohled: Romana skončí v nemocnici, Roman trne hrůzou

Romana spadl z koně.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
reality show

Šestý díl reality show Svatba na první pohled přinesl divákům velmi dramatickou podívanou, která bude pokračovat i v sedmé epizodě. Jarda chtěl svou novomanželku Romanu potěšit. Protože ví, jak má ráda zvířata, zařídil jí projížďku na koni. Romana si to zpočátku neskutečně užívala, ale pak bohužel spadla tak ošklivě, že jí museli zavolat sanitku a nechat odvézt do nemocnice.

"Myslel jsem si, že ten pád nebude tak drsný. Pořád myslím na to, aby byla v pořádku," strachuje se o Romanu její novomanžel Jarda. Zatímco se užírá doma, Romana si zoufá v nemocnici: "Nechce se mi tady být, nejraději bych utekla," říká z nemocničního lůžka.

Drama bude i u ostatních párů

Andrea a Kadri se musí poprat s návratem do reality, který pro ně nezačal nejlépe. Co nejdříve by totiž měli vyřešit jeden zásadní problém. Zkusí vztah na dálku, což vlastně úplně nevyhovuje ani jednomu z nich. "Mezi námi samozřejmě ještě žádná láska není. Známe se jen chvilku, pořád se poznáváme. Ale co když se třeba za dva týdny do sebe zamilujeme? Co pak?" naléhá Kadri na Andreu. Na čem se nakonec dohodnou? K jakému obrovskému posunu ve vztahu u nich dojde?

Petr byl na svatbě ze své krásné nevěsty nadšený. Jen pár dní po obřadu však přichází rozčarování. Líbánky si totiž představoval trochu jinak. Mirka je zatím dost odtažitá, byť po partnerovi hodně toužila a její cesta ke svatbě byla velmi komplikovaná. "Snažil jsem se ji chytit za ruku, ale nebylo to úplně úspěšný," neskrývá Petr své zklamání. Mirka prostě potřebuje více času, aby Petra nejdříve lépe poznala. Nedokáže se zamilovat jen tak na povel. Petrovi ale vzápětí dokáže, že jí úplně lhostejný není.

Znovu to zabouří také u Romana a Andrey, kteří už přesně vědí, co od života a svého partnera chtějí. I oni jsou hozeni do situace, na kterou nejsou připraveni: "Roman vždy začne vtipkovat, ale pro mě to v ten moment vtipný není," svěřuje se Andrea, která má ze společného života s Romanem velké obavy kvůli jeho miminku. Jak si to Roman představuje dál?

Šťastní novomanželé Klára a Michal vyrážejí hned po svatbě na líbánky, kde se naplno projeví jejich individuality. I u nich to zaskřípe, navíc vlastně kvůli prkotině... Jak to nakonec vezmou? Čím se liší od předcházejících párů?

Sedmý díl druhé řady romantického sociálního experimentu Svatba na první pohled vysílá TV Nova ve čtvrtek 28. října ve 21:25.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy