Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Drama ve Svatbě na první pohled: Jeden z párů nepřekonal neshody a odstoupil

Najdou v sobě pověstnou jiskru?
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
svatby

Druhá řada reality show Svatba na první pohled na TV Nova míří do finále. V jedenáctém díle bylo před velkým rozhodnutím u většiny párů atmosféra jako v papiňáku před výbuchem. Z experimentu odstoupili Katka s Davidem. "Byla jsem zklamaná, naštvaná a smutná," přiznala nevěsta Kateřina.

Jedenáctý díl reality show Svatba na první pohled na TV Nova přinesl bez příkras každodenní realitu společného života účastníků. Všichni do jednoho se experimentu zúčastnili, aby s pomocí vědy našli lásku na celý život. V minulém díle se rozhodli v reálném životě budovat vztah dál Romana s Jaroslavem, narozdíl od Romana s Andreou, kterým experiment nevyšel.

Katka s Davidem šli od sebe

Poslední pár, který si řekl své ano – Katka a David se rozhodli svůj vztah ukončit. Jejich představy společného života a očekávání, jak by se měl partner chovat, jsou natolik rozdílné, že spolu nedokázali ani mluvit.

"Vážím si, že jsem do experimentu dostal tebe, jsi skvělý člověk a jsem rád, že jsem tě mohl poznat. Nevylučuji, že toho budu třeba litovat, ale musí to pro nás dva skončit. Našemu vztahu něco chybělo," řekl David své "ne" v dalším budování vztahu.

"Nemusí tě to mrzet. Po tvém rozhodnutí mi nebylo dobře, byla jsem zklamaná, naštvaná a smutná. Ne na tebe, ale spíš na sebe," říká Katka, která si před účastí v reality show řekla, že do experimentu půjde naplno. "Moje rozhodnutí je také ne," dodala a pár tak ze vztahového experimentu nadobro odstoupil.

Otevřená konverzace

Dusno nastalo i na setkání tří párů, které mají již převážnou část manželství na zkoušku za sebou. Bavili se o svých nových zkušenostech, ale také sexu, jež prožili pouze Klára s Michalem, u kterých přeskočila pověstná jiskra. "Skočil po mě a zjistili jsme, že se nám to líbí," přiznala Klára. Andrea během napjaté konverzace řekla Kadrimu, že čekala až udělá další krok. Mirka s Petrem si rozumí, avšak zatím spíše jako dobří přátelé.

Mají i přes neshody poslední tři páry šanci na lásku? To se dozvíte v dalších epizodách.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy