Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Drama ve Španělsku: Terorista začal střílet v obchodě! Na sobě měl vestu plnou střelného prachu a vykřikoval Allahu Akbar

Lidé byli otřeseni.
Zdroj: Twitter
+ Další fotografie
Ve středu kolem druhé hodiny odpolední vešel do prodejny Mecadona ve městě As Lagoas v severozápadní části Španělska ozbrojený muž. Na sobě měl vestu plnou střelného prachu a v ruce barel s benzinem.

Když vstoupil do prodejny, začal střílet do vzduchu a vyděsil všechny přítomné zákazníky. V ruce měl zbraň, na sobě vestu se střelným prachem a podle svědků si přinesl i nádobu s benzinem.

K místu se okamžitě sjely bezpečnostní složky a vyklidily prostor. Podle svědectví jednoho muže z prodejny útočník vykřikoval i „Allahu Akbar“, což je předzvěstí krvavého činu.

Naštěstí zůstal útočník pouze u křičení a střelby do vzduchu. Nikomu v prodejně se nic nestalo, na místě nejsou ani zranění. Vystrašení zákazníci ale zůstali v těžkém šoku.

Podle místní policie se jednalo o psychicky nemocného muže, který žil v sousedství obchodu.

Dle informací serveru La Region se muže podařilo zadržet a odzbrojit.

Související články

Další články