Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Drama ve Slunečné: Roman drží Sylvě nůž pod krkem!

S Pupíkem alias Filipem Tomsou to jde v oblíbeném seriálu TV Prima Slunečná z kopce. Ze všech těch průšvihů se mu zamotala hlava a přestává mít jasnou mysl. Do toho všeho Sylva v podání Báry Jánové chce stále zpět statek Slunečná, který je v rukou právě Pupíka a Anny.

Jakmile se Sylva (Bára Jánová) rozhodne, že chce statek zpět výhradně do rukou Popelkových, zkusí Romana Maxu (Filip Tomsa) přemluvit, jenže ten se zamkl v pokoji a nechce k sobě nikoho pustit. Má totiž hlavu plnou přeludů. Myslí si, že všichni jsou proti němu a chtějí ho zlikvidovat. Sylva se rozhodne, že ho vyláká, a doplatí na to. „Věděl jsem, že moje postava Romana alias Pupíka bude mít dramatický vývoj. Předpokládal jsem tedy, že tvůrci se vyřádí dosyta, protože ta postava není zrovna pozitivní. To, v jaké formě to přišlo, mě moc těšilo. Mám rád, když je ta postava zajímavě pokroucená,“ přiznává Filip.

Tomsovi scenáristé dopřáli pořádnou dávku adrenalinu a hereckého vyřádění. „Užil jsem si to. Dokonce jsem točil i s Bárou Jánovou, kde ji dost nevybíravě chytnu pod krkem a ohrožuju nožem. Bylo to natočené se vší bezpečností, aby se Báře nic nestalo. Takže rekvizita vypadala jako pravá, ale nic se nemohlo stát,“ usmívá se herec.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy