Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Drama v Ulici: Rozina se utrhla ze řetězu a Tereza Jordánová chce zmizet za každou cenu

Zdroj: archiv
+ Dalších 28 fotografií
Ulice
V seriálu Ulice to bude pořádně vřít. Tereza Jordánová požaduje po ředitelce školy, aby jí pustila za manželem už na konci pololetí. To ředitelka Puklická ale nechce za žádnou cenu dovolit. Problém nastane i u Roziny, která se svojí kamarádkou natočila dědu při výzvě a daly video na internet. Vyřeší se tyhle zapeklité vztahy?

Jsou výzvy, které se prostě nedají odmítnout, i když jsou občas hodně kuriózní. Mladá a akční Jana, která sdílí svůj život s fanoušky na sociální síti a na počtu jejich laiků je už závislá, zjistila, že velký ohlas mají videa s dědou Roziny, jenž mnohdy ani netuší, že ho natáčí či fotí.

Teď ale sám navrhne hned dvě videa, která jsou velkou výzvou nejen pro něj, ale také pro Janu. Jak si Jana poradí s netradičními výzvami? A co se rozpoutá poté, co Jana vypublikuje na sociální síti nová videa s Josefem, jenž je v nich zachycen v nezvyklých situacích?

Dramatické chvíle se budou odehrávat i v životě Terezy Jordánové, která chce za každou cenu odjet za svým mužem. Problém nastane ve chvíli, kdy ředitelka Puklická oznámí, že Terezu na konci pololetí nepustí.

Co jsou naschvály od nadřízeného a co jen nešťastná souhra náhod, jež se dá vykládat různě? Kdy by měl šéf vyjít vstříc svým podřízeným a kdy naopak trvat na pravidlech, aby se mu vše nerozpadlo pod rukama?

Mezi Terezou a Boženkou Puklickou je už pár dní napětí kvůli Terezinu překvapivému rozhodnutí, které se týká i školy. Boženka Puklická jako ředitelka nemůže něco takového akceptovat, což Tereza chápe, i když je kvůli tomu hodně zničená.

Jenže atmosféra ve škole i tak ještě více zhoustne, protože se do všeho vloží i jejich kolegové a přátelé. Co se stane? Proč Božence Puklické povolí nervy?

Související články

Další články