Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drama v Tváři: Zákaz natáčení, soutěžící skolil covid

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
NEMOC
Natáčení osmé řady Tvoje tvář má známý hlas s podtitulem Šampióni bylo až donedávna v plném proudu, TV Nova na plac vrátila hvězdy předchozích sérií, které si diváci zamilovali. Jenže největší strašák dneška zaúřadoval a kamery jsou momentálně vypnuté. Ohrozí snad covid přípravy na vysílání?

Tvoje tvář má známý hlas opět bojuje s covidem

Není to tak dávno, co covid už jednou na poměrně dlouhou dobu zastavil natáčení soutěže; dělo se to v průběhu října. Tehdy někteří členové štábu s velkými potížemi dokonce skončili ve špitálu.

A i dnes jsou podle všeho problémy, a to i přesto, že všichni jsou pravidelně testovaní a kromě těch, co zrovna zpívají na kameru, všichni udržují distanc a nosí ochranné prostředky.

Zastavené natáčení

„Natáčení Tváře je zase zastavené. A nebyla to žádná legrace. Dokonce padaly úvahy, že by se ti ze soutěžících, kteří měli potvrzenou nákazu, vyměnili za náhradníky a všichni by se tvářili, jako že to bylo od začátku plánované, pak to ale vedení zakázalo. Teď se bude zhruba 14 dní čekat a pak se natáčení snad opět rozjede,“ tvrdí důvěryhodný zdroj ze štábu, jehož informace se potvrdily už na podzim.

Redakce eXtra.cz se dozvěděla i jména těch známých osobností, kterých se má nákaza týkat, ale protože jde o chráněný zdravotní údaj a sami umělci o covidu nechtějí hovořit, nebudeme je zveřejňovat.

Nova mlčí

Televize Nova se konkrétní otázky ohledně zastavení natáčení kvůli covidu rozhodla úplně ignorovat, tvrdí ale, že divákům současná situace nijak neublíží.

Show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje na obrazovkách televize Nova 21. března. Vysílání pořadu není nijak ohroženo. V rámci výroby děláme maximum pro bezpečnost všech účinkujících i členů štábu,“ uvedl PR koordinátor pořadu Vojtěch Boháček.

Speciální ročník

Redakce eXtra.cz již dříve jako první odhalila, že letošní řada bude speciální, návratová.

Určitě se znovu objeví Petr Rychlý (55), Jitka Boho, David Gránský a Iva Pazderková. Ti jsou jistými a potvrzenými účastníky osmého ročníku Tváře, stejně jako Ondřej Sokol (49) s Alešem Hámou na pozicích moderátorů. Spekuluje se ale i o dalších jménech soutěžících.

Zazářit by znovu mohli Hana Holišová, Berenika Kohoutová, Marta Jandová, Roman Vojtek, Eva Burešová, Vojta Drahokoupil, Albert Černý nebo Marek Lambora.

Související články

Další články