Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Drama v Survivoru s šíleným koncem. Iva zkazila epický tah Piráta a Nikoly, pak přišel potupný konec

Pirát nabídl Ivě imunitu, ta však odmítla a prohrála.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/koláž
+ Dalších 14 fotografií
survivor

Se Survivorem se navždy rozloučila Iva. Tu na kmenové radě v nejnovějším díle odhlasoval kmen Titánů a ona se tak utkala v duelu s Bandurkem, s nímž však prohrála. Svůj osud si ale zvolila sama. Pirát se vytasil s velkorysým gestem a chtěl hráčce z druhého kmene věnovat imunitu. Iva ji však odmítla a MMA zápasníka pořádně rozzuřila. 

Survivor opustil další hráč, kterým se tentokrát stala Iva z kmene Titánů. Po kmenové radě se utkala s Bandurkem, ale vyhrát nedokázala. Duelu se přitom mohla vyhnout, protože Pirát překvapil všechny přítomné a Ivě chtěl věnovat svou skrytou imunitu. Ona však odmítla a zápasníka tím pořádně namíchla.


"Ondro, já tu mám takový přívěsek, který jsem našel. Je to půlka skryté imunity a chtěl jsem se Ivanky zeptat, jestli se cítí v bezpečí, nebo jestli se cítí v ohrožení a chtěla by tohle použít na svoji ochranu," překvapil Pirát, který vytáhl půlku skryté imunity. "Já mám tu druhou půlku," dodala chybějící dílek Nikola. "Chtěl bych Ivě ukázat podporu, protože je to bojovnice a myslíme na ni," pokračoval Pirát.

Doporučené video: Kristýna se rozzlobila na Tomáše.


Pirát byl vzteky bez sebe

Iva svým krokem však všem vyrazila dech. "Můžu ji odmítnout? Odmítám ji. Já jsem moc vděčná a děkuji, ale rozhodla jsem se hrát svoji hru. Když mám být zvolena do duelu, tak si ho chci vyhrát a utvrdit se v tom, jestli tu mám ještě být," pronesla chladně. "Pro dobrotu na žebrotu. Ta nás do*ebala úplně. To po*rala. Fakt nechápu," zuřil Samuel, který použitou imunitu už zpátky nezískal.


V duelu Iva nedokázala složit skládanku rychleji než Bandurko a její pochodeň tak byla navždy uhašena. "Určitě jsem si tady splnila to, co jsem chtěla. Jsem za tu zkušenost ráda. Kdybych mohla jít znovu, tak jdu. Jsem zvědavá, co bude dál a co mě doma čeká. 44 dnů na pustém ostrově bez jídla a s cizími lidmi. Jsem zvědavá, jaký bude ten návrat do reality a že na mě všichni čekají a budou pyšní, že jsem to zvládla alespoň těch 44 dnů," rozloučila se.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou začala vysílat TV Nova na začátku roku 2024. Natáčí se v Dominikánské republice a hraje se nejen o titul Survivor 2024, ale také o výhru 2 500 000 Kč.

Premiéra: 27. února 2024 na Voyo (od 5. března 2024 na TV Nova)

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími jsou například Martin "Mikýř" Mikyska, Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr.

Moderátorem je jako vždy Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy