Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Drama v SuperStar: Pagáčová předvedla zpěv, dvojče Štěpán Mráz zkolaboval na chodbě

Patricie v SuperStar poprvé zazpívala,
Zdroj: SuperStar 2020
+ Další 3 fotografie
kolaps
V nedělním díle pokračovaly duety v hotelu Imperial. Porota si všímala nejen jednotlivých výkonů soutěžících, ale také toho, jak to mezi nimi funguje. Někteří zpěvem toho druhého doslova převálcovali, jiní zazpívali v naprosté harmonii. Kromě duetů a emotivních rozhodnutí proběhl v dnešním díle i kolaps jednoho ze soutěžících. Dvojče Štěpán Mráz dostal od svého těla varovný signál, nakonec si pro verdikt poroty došel po svých - a nepostoupil.

Dvojče Štěpán Mráz, který se do soutěže přihlásil se svým bratrem, vystoupil v Imperialu s výraznou Veronikou, která podle poroty v duetu Angel dominovala. Patricie Pagáčová dvojici vyčetla, že od nich k ní nedorazila žádná emoce, i přes to byli oba pochváleni.

Patricie předvedla znalost textu

Ještě před jejich vystoupením proběhla krátká pauza, při které Patricie předvedla, co v ní dřímá. Marián Čekovský usedl za klavír a Pagáčová vystřihla oblíbenou soulovou písničku. Monika Bagárová se nestačila divit, že Patricie umí celý text nazpaměť. Svou minutu slávy si tak blondýnka užila se vším všudy a jistě byla ráda, že ji u toho zabrala i kamera.

Náhlý kolaps

Před tím než padl verdikt pro Štěpána a Veroniku, se sympaťákovi udělalo na chodbě nevolno. "Mám nízký tlak a byl tam těžký vzduch," přiznal s rozhalenou košilí. První pomoc mu musel poskytnou dokonce člen ochranky. Štěpán po odzpívání začal cítit píchání v břiše, možná už cítil, že jeho výkon na postup nestačil

Nakonec si došel pro verdikt poroty po svých. Porotci ho dlouho nenapínali, vzhledem k jeho stavu a rovnou mu oznámili, že nepostupuje. Štěpán Mráz, který se zapsal do povědomí diváků jako jeden z talentovaných dvojčat, v soutěži skončil. Doufejme, že k tomu nepřispěl právě zpěv usměvavé Patricie.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy