Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drama v pokračování rodinné show Štiky: Ornella a Monika se poperou jako trhovkyně!

+ Další 4 fotografie
V reality show Štiky, které zkoumá soukromí rodiny Štiků a Koktů, čím dál víc přituhuje. Hádky jsou samozřejmě na denním pořádku, ale tentokrát přijde jedna opravdu vyhrocená, kde nedojde mezi Ornellou a Monikou jen ke konfrontaci slovní, ale i fyzické.

Ve třetí epizodě reality show Štiky bude tolik emocí, že je nestačíme všechny pobrat. V ukázce, kterou vám přinášíme, Monika (45) křičí na svoji dceru Ornellu (25), že ničemu nerozumí. Posléze vyjde najevo, že Orny někde ztratila klíče. Zádrhel by měli řešit všichni společně, ale vzhledem k vztahové nekompatibilitě dvou rodin to zkrátka není možné.

„Ztratily se, když jsme tu byli všichni,“ říká Ornella Monice, s tím že za ztrátu klíčů nemůže. Následně se naštve a odchází. „Ale ty si za ně ručila, kristepane, jsi vygumovaná?,“ zvyšuje Monika svůj už tak extrémně zvučný hlas a vrhá se za svojí dcerou. Strkanici zabrání starý Kokta (61), který nechce nechat ubližovat svojí ženě. Ornella se brání řevem.

„Tady přece nenechám svoji ženu tomu bláznovi, kterej je schopný se s ní rvát. To ani náhodou,“ prohlásil na kameru. Sledujte Štiky každé pondělí ve 21.30 na Primě.

Související články

Další články