Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Drama v Ostravě: Matka (17) se v hospodě zpila pod obraz, miminko nechala jen tak na ulici!

+ Další 2 fotografie
Opilá matka
Nebýt pozorných kolemjdoucích, mohlo to skončit tragédií. Lidé v pondělí v Ostravě přivolali strážníky k jedné z tamějších hospod. Stál tam kočárek s dítětem a nikdo ho nehlídal. Teprve 17letou matku posléze našli uvnitř podniku. Nezodpovědná dívka byla vylitá jako váza, nadýchala bezmála 2 promile!

Jako krkavčí matka se v pondělí zachovala teprve 17letá dívka z Ostravy. Šla nasávat, ale pro své miminko nezajistila hlídání. Kočárek s malým dítětem postavila před hospodu a vůbec ji nezajímalo, jaké katastrofické scénáře během její nepřítomnosti mohou nastat.

Kolemjdoucí naštěstí zalarmovali policisty, kteří matku našli totálně opilou uvnitř podniku. „Uvnitř restaurace strážníci nalezli teprve 17letou matku tohoto přibližně ročního dítěte. Ta byla navíc zjevně pod vlivem alkoholu – orientační dechová zkouška u ní potvrdila téměř 2 promile,“ řekla portálu tn.cz. ostravská policie.

Ještě víc zarážející je fakt, že v hospodě s opilou dívkou seděla i její 41letá matka a babička ročního dítěte. Ta se po odjezdu policie postarala jak o vnouče, tak o společensky unavenou dceru. Případ strážníci předali sociálním pracovníkům.

Mohlo by vás zajímat

Další články