Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drama v Milovicích: Vystrašená žena přivolala strážníky k hadovi v záchodu, ti jen zírali

Zdroj: Pixabay.com
kuriozita
Městskou policii v Milovicích přivolala do svého bytu vyděšená žena, která operátorovi tvrdila, že se v její záchodové míse nachází had. Strážníci proto neváhali a na místo co nejrychleji dorazili, skutečnost pro ně ale byla poněkud zarážející. Likvidace údajného plaza byla jednodušší, než původně očekávali. O kuriózním případu informoval Týdeník policie.

Milovičtí strážníci při hlídkové činnosti přijali hlášení od vyděšené ženy, která tvrdila, že v záchodové míse u ní doma se nachází had. Městská policie přijela vybavena k odchytu a před vstupem do bytu přemýšlela, jaké náčiní použít.

Muži v uniformách se odvážně vydali do bytu, připraveni hada odchytit všemi dostupnými prostředky. Když přišli do oné místnosti, záchodové prkénko bylo zatíženo elektronikou, kterou naň umístila strachem sklíčená obyvatelka.

Strážníci se chvíli rozmýšleli, který z nich bude ten statečný, kdo elektroniku z prkénka sundá a zvedne ho, aby hada odkryl. Jeden z nich se nakonec obětoval a strach v tu chvíli oba přešel. Nastal moment ticha a rozčarování.

Likvidace hnědého hada

Žádný had strážníky nenapadl, a ti se proto rozhodli, že si na něj posvítí. Po vizuálním průzkumu se rozhodli, že místo odchytu zvolí likvidaci. Špatné spláchnutý plaz byl proto poslán na onen svět opětovným spláchnutím a mise městské policie tak byla ukončena.

Související články

Další články