Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drama v Malých láskách: Dítě nevlastních sourozenců po porodu nekřičelo a začalo modrat

Už zítra diváci TV Nova uvidí drama na porodním sále v dokureality Malé lásky. Mladý pár, devatenáctiletá Dominika a třiadvacetiletý Vojtěch, prožije to nejhorší. Jejich právě narozené miminko nezačne plakat. Reakce vystrašeného otce je na místě. Jak tahle dramatická situace nakonec dopadne?

„Jak to, že neřve? Co se děje?“ Reaguje třiadvacetiletý tatínek Vojtěch poté, co narozené miminko nezačne křičet. I shon lékařů kolem novorozeného Matyáše dá najevo nestandardní průběh. Dítě modrá a otec bledne.

Pro novopečené rodiče jsou to ty nejdelší minuty jejich života, ale pláč nakonec hrobové ticho rozřízne. Otec téměř úlevou omdlí. „No vidíš, jak si nakonec růžovej. Zato vy jste zelenej. Raději seďte,“ poznamená na adresu omdlévajícího otce porodní asistentka.

Vojtěch a Dominika jsou nevlastní sourozenci. „Moje máma chodí s jeho tátou, takže kdyby se vzali, jsou z nás podle zákona sourozenci,“ vysvětluje Dominika komplikovanou rodinnou situaci.

Proč se mladá maminka rozhodla přerušit studium a potomka si nechat? „Lékaři mi řekli, že je malá pravděpodobnost, že budu mít další dítě. Takže nebylo žádné rozhodování, jestli ano, nebo ne,“ svěřila se Dominika v Malých láskách.

Související články

Další články