Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Drama v Like House: Jeden z nich poletí z vily a o půl milionu si může nechat zdát

Vztahy v Like House se začínají vyostřovat.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
Like House

Blíží se zřejmě nejvypjatější den primácké reality show Like House. V dnešní epizodě se rozhodne o osudu jednoho ze soutěžících, který vilu opustí a přijde tak o možnost vyhrát půl milionu korun. Rozhoduje se mezi Djany a Datlovou Bárou. Která z nich tedy vypadne?

Reality show Like House vysílá televize Prima. Parta influencerů tráví tři měsíce v jedné vile a snaží se poprat s různými výzvami a soutěžemi. Na konci se poté podle diváckých hlasů rozhodne, kdo soutěž vyhraje a získá půl milionu korun.

V novém díle, který bude vysílán dnes 10. června, se diváci dozvědí, kdo ze soutěžících z vily odejde a nebude tak mít možnost o výhru dál soutěžit. Před čtrnácti dny dostali influenceři za úkol připravit prezentaci s vizí, jejímž prostřednictvím mají využít svou sílu na sociálních médiích a pomoci tak lidem kolem sebe.

Projektům chyběl rozměr

Projekty poté představí porotě v čele s moderátorem Liborem Boučkem, a ta vybere autora nejslabší prezentace. Ten pak bude muset vilu opustit. „Tohle je moment, který mi nedává už několik dnů spát. Díky za to, že aspoň chcete něco změnit. Spousta věcí, které jste prezentovali, vychází z vašich egoistických tužeb, co si chcete vy dokázat. Hrozně mi tam chyběl rozměr, že vy chcete někomu pomoct. Získali jste přízeň, zájem a ten zájem je investice ve vás. Máte fakt šanci něco udělat, ale ne pro sebe, pro ty druhé,“ kritizoval jejich projekty moderátor Bouček.

Datel si myslí, že vypadne on

Kromě představování projektů čekala na influencery i výzva v upřímnosti. Virtuální moderátorka Lucia se soutěžících ptala na citlivé otázky, například kdo se neumí omluvit, kdo není dobrým příkladem pro mladší nebo kdo je nejméně upřímný ke svým fanouškům.

Pak přišla na řadu otázka mířená na Marka, která rozpoutala drama – kdo dluží v insolvenci přes milion korun. „Asi nemusíte dneska vybírat člověka, kterej odjede,“ reagoval Marek s narážkou na blížící se vyřazování. Přiznal pak ale, že za celou špatnou situaci může jeho naivní důvěra v lidi a špatná rozhodnutí.

Kdo vypadne?

Bouček ve svém projevu všechny neuvěřitelně napínal, ale prozradil, že vypadne jedna ze slečen. A těmi jsou Datlova přítelkyně Bára a relativně nová soutěžící Djany. Kdo nakonec z těchto dvou odejde, na to si budou muset diváci počkat do vysílání.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy