Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Drama v domě Big Brothera: Roland chce kvůli ponížení skončit, vadí mu obskakovat ženy

+ Dalších 16 fotografií

Domem Big Brothera otřáslo velké drama. Spolubydlící plní další týdenní misi, ve které se musí pánové pořádně otáčet. Musí totiž obstarávat ženy. Ty se nesmějí samy napít, najíst ani obléknout a jejich sluhové jim musí být neustále k dispozici. To se nelíbí zejména Rolandovi, který si připadá ponížený a v nejnovějším dílu prohlásil, že odstupuje ze soutěže. 

Spolubydlící v domě Big Brothera plní další týdenní misi. Ta je tentokrát velmi nápaditá. Obyvatelé domu se rozdělili do dvou skupin: z žen se staly kněžny a z pánů sluhové. Ti musí být něžnému pohlaví neustále k dispozici a splnit jim vše, co jim jen na očích uvidí. Svou nespokojenost ale vyjádřil Roland, který si připadá ponížený a hodlá z reality show odstoupit.


Roland se stal sluhou Zoe, jedné z nejkontroverznějších účastnic. Nemohl překousnout to, že se po domě Velkého bratra musí pohybovat s pokrývkou hlavy. "Pro mě je ponižující, když mám být s pokrývkou hlavy. Já jsem křesťan a odmala jsem byl vedený k tomu, že když vstoupím do domu, tak si dám dolů pokrývku hlavy," vysvětloval důvod svého rozhořčení ostatním.

Roland se cítí ponížen

"Já jsem opravdu ochotný kvůli tomuhle odejít. Opravdu mě to mrzí. Dodržuji všechna pravidla, ale tohle ne," říká rázně Roland, který si na pomoc vytáhl i pravidla reality show. "Cílem pravidel není vás obtěžovat, manipulovat ani ponižovat. Pro mě jako věřícího člověka je to ponižující. Je to pravidlo, které mi říká moje víra. Budu muset skončit," pokračoval.


"Obávám se toho, že by opravdu odešel a byla by to škoda. Doufám, že Velký bratr udělá výjimku," zastala se Rolanda jeho kněžna. Zoey se pro změnu nezdálo sdílení společného lože a usilovala o to, aby mohli alespoň spojit dvě postele. "Když už máme ležet v jedné posteli, jsem pro, abychom si spojili postele. Protože my jsme fakt velcí. Bylo by fajn, aby nám udělili výjimku," prosila.

Plněním týdenní mise získávají spolubydlící rozpočet na následující týden. Tentokrát bylo zadání skutečně rozmanité. "Dá se vlastně říci, že kněžny nedělají nic a sluhové dělají všechno. Sluhové musí kněžnám asistovat u všeho a dělají veškerou práci v domě. Vaří, slouží, perou, uklízejí, nasazují boty, čistí jim zuby atd. Cokoli si kněžna poručí, byť i kapku vody, musí jí sluha přinést," zněl jasně úkol na probíhající týden.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy