Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Drama u Vémolovy vily. Odvoz tygřice kontrolovala policie, Antonie Ramba Terminátora vyhlížela marně

Karlos Vémola je zdrcen.
Zdroj: Se souhlasem Oktagon MMA/se souhlasem Blesk/Pavel Machan/Martin Hykl/koláž
+ Dalších 6 fotografií
převoz

Bílá tygřice Antonie Ramba opustila Vémoland. Na místo dorazila mezinárodní organizace na ochranu zvířat Four Paws se speciálním boxem. Zdrcený MMA zápasník Karlos Vémola se ani neukázal. Celou akci se podařilo zdokumentovat fotoreportérům z deníku Blesk. 

MMA zápasník Karlos Vémola se musel rozloučit se svou milovanou tygřicí Antonií Rambou. Jak zachytily objektivy fotografů z deníku Blesk, bijec se nepřišel ani podívat, je to pro něj velmi citlivá záležitost. Transport si vzala na starost mezinárodní organizace pro ochranu zvířat Four Paws.


Převoz tygřice je velmi náročná záležitost a k asistenci je zapotřebí hned několik osob. Ochránci zvířat na místo dorazili se speciálním boxem, ve kterém ji budou převážet. Situaci navíc komplikují mrazy. Na místo před bijcův dům dorazilo i několik policistů, aby dohlédli na to, že vše proběhne v pořádku.

Antonie Ramba bude převezena do Německa

Jak informoval web iSport, tygřice nyní bude putovat do Německa, kde na ni již čeká sestra Charlotte. Organizace Four Paws patří mezi jedničky a zřizuje útulky pro divoká zvířata na celém světě. S tím, jak se o zvíře Vémola staral, nesouhlasilo ministerstvo životního prostředí a Unie českých a slovenských zoologických zahrad.


Karlos je z celé situace zdrcen, i proto se rozhodl, že nebude transportu ani přihlížet. Až do poslední chvíle doufal, že celou situaci nějak vyřeší a svého "mazlíčka" si bude moci ponechat. "Snažím se vysvětlit úřadům, ať netrestají to zvíře, ale mě. Dostal jsem pokutu, musím nějaké věci napravit, se vším souhlasím, ale tohle není volně žijící tygr,“ řekl v rozhovoru pro CNN Prima News.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy