Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Drama u Rytmuse a Jasminy: Krůček od pořádného průšvihu se synem Sanelem

Drama u Rytmuse a Jasminy: Krůček od pořádného průšvihu se synem Sanelem
Zdroj: archiv Jasminy Alagič
+ Dalších 18 fotografií
rodina
Jasmina Alagič (30) měla štěstí, že se nestalo něco horšího. Jejímu synovi Sanelovi (9 měsíců) skočila do kočárku jehňata a strašně se polekal. Půvabná maminka to vyřešila s úsměvem. Je ráda, že má v dítěti nového parťáka na dobrodružství.

Jasmina Alagič vzala syna Sanela na farmu, aby se podíval na zvířata. Jenomže některé němé tváře se chtěly kamarádit až moc. Stačilo málo a mohlo se stát něco hrozného!

"Ledacos se mi na této farmě už přihodilo, a když jsem tam po delší době dnes byla se Sanelkem, kterému dvě jehňátka skoro skočila do kočárku a on leknutím nevěděl, jak tato dvě kudrnatá stvoření přímo před ksichtem zpracovat, zjistila jsem, že v tom už nejsem sama, že tato pofidérní dobrodružství mám s kým zažívat," svěřila Jasmina na Instagramu.

Když zvířata naskákala do dětského kočárku, Jasminu musel polít ledový pot. Nakonec to ale ustála. "Krásné místo, víc takových," rozplývala se.

Dvě výročí po sobě

Jasmina a Rytmus v dubnu oslavili druhé výročí vztahu. Randit spolu začali během SuperStar 2018 V nejbližších dnech je čeká i rok od svatby, kterou měli na zámečku za Bratislavou.

"Takovouto lásku ti může poslat jenom ten nahoře. Někoho, kdo bude tvým vším. Nejlepším přítelem, partnerem, láskou tvých dnů. Někdo, s kým to svoje štěstí chceš sdílet, někdo, komu to štěstí chceš darovat. A potom se ten někdo stane úplně přirozeně tvojí rodinou," napsala k výročí Jasmina.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy