Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drama u Lely a Karlose: Když odešla, měl jsem radost, Lulu a Kristhin jsou košťata

Zdroj: Foto Peter Gaman/poskytnuto Lelou Ceterovou
+ Další 2 fotografie
Nevěra
Zápasník MMA, Karlos Vémola (35), promluvil o svém rozchodu se slovenskou playmate Lelou Ceterovou (31). Když jej partnerka opustila, měl radost. Chtěl si užívat divokých večírků. Své údajné milenky označil Karlos za košťata.

Karlos Terminátor Vémola se v rozhovoru pro iSport.cz svěřil, jak prožíval rozchod se slovenskou playmate Lelou Ceterovou Pár rozdělila údajná Karlosova nevěra. Zápasník měl mít navíc jiné priority, chtěl se soustředit na divoké mejdany a svoji kariéru.

"Zklamala mě Karlosova nevěra. Přetrvávala mezi námi krize, a proto jsem odcestovala do Bratislavy, kde jsem si připravila potřebné záležitosti na stěhování. Tomu však zabránil covid, ze kterého se musíme s dcerou vyléčit a potom odcházíme," svěřila se tehdy Lela.

Nařčení z nevěry ale zápasník už tenkrát bez váhání popřel: "Na rozdíl od partnerky já na matku své dcery žádnou špínu zveřejňovat nikdy nebudu, o údajných nevěrách a podobně."

Známý bijec se až nyní svěřil s tím, jak na rozchod a Lelino rozhodnutí reagoval. "Nejprve jsem z toho měl asi paradoxně radost," šokoval známý zápasník v rozhovoru.

"Myslel jsem si, že budu mít barák sám pro sebe a s kámošema tady budeme dělat přes léto párty. Pak jsem si uvědomil, že mě ty párty ani nebaví, a seděl jsem tu sám a koukal do zdi. Zakázané ovoce nejvíc chutná. Když tady Lela bydlela, tak mě párty život bavil, když tu nebyla, vůbec mě to nezajímalo. Bylo tady smutno," řekl nakonec.

"Rozhodně došlo k přehodnocení priorit. K rozchodu došlo proto, že jsem to připustil. Kdybych to nechtěl, choval bych se jinak. Náš vztah předtím vůbec nefungoval. Byli jsme si v jistou dobu cizí. Teď je vše jinak. Nikdy dříve jsme neměli kódy k telefonům toho druhého. Teď je máme. Nebo že bychom měli společný účet. Neřešili jsme věci společně, teď ano. Oba jsme si zkrátka potřebovali uvědomit určité věci. Teď se mnohem víc bavíme, jsme spolu rádi," zhodnotil v rozhovoru pro iSport svůj vztah k Lele.

To, že by Karlos Lelu podvedl, stále popírá. Na otázku, jak by vysvětlil, že si jeho údajná milenka Lulu udělala fotku u něj doma v koupelně, odpověděl jen: "Je možný, že tady byla, že přišla s někým z mých kamarádů. Jsem známý tím, že sem chodí plno známých a jejich přátel. Tak tady asi byla a vyfotila se tu. Já si to nepamatuju.“ Své údajné milenky Lulu a Kristhin pak zápasník označil za košťata a celý rozhovor uzavřel tím, že se o nich už nechce bavit. Také Lela prý udělala za minulostí tlustou čáru a k celé situaci se už nebude dál vyjadřovat.

Související články

Další články