Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Drama u Haliny Pawlowské: Málem ji kvůli Havlové odnesli z vinohradské lóže na nosítkách! Co se proboha stalo?

Halina byla na předávání televizních cen, tentokrát se v divadle
neudusila hašlerkou.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Ani spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská nechyběla na předávání televizních cen TýTý, jinak také přehlídce takzvaného slavnostního oblečení v českém stylu. Nejdříve se ohledně akce vyjádřila docela mírně: „Byla jsem na TýTý a vlastně to bylo docela dobrý. Jsem po matce, čím jsem starší, tím méně dokážu chválit… jsem samý ‚docela‘ a ‚snad‘ a nikdy neřeknu ‚Jó, to beru!‘“ zhodnotila Halina decentně uplynulou víkendovou událost.

Ale pak její řeč nabrala grády. „Dala jsem si příjemně lehké bílé víno a fakt dobrého lososa a ani jsem moc nekašlala, což jsem byla ráda, protože Dáša Havlová mi hned na začátku akce připomněla, že nezapomněla na to, jak jsem se na Vinohradech při premiéře Višňového sadu, kde hrála hlavní roli, dusila tak, že jsem musela prchnout z lóže,“ pochválila Pawlowská na Facebooku chutného lososa a vlastně i sebe.

Ovšem co způsobilo bezmála zadušení známé společenské ikony? Mohla za to obyčejná hašlerka v kombinaci s neobyčejným výkonem paní Dagmar! „Dodnes jsem Dáše neprozradila, že mi tehdy úžasem nad tím, že začala zpívat, zaskočila hašlerka, a že jsem asi dvacet vteřin byla rozhodnutá radši zemřít než způsobit skandál! Jenže… jsem křesťanka, a tak má touha po životě byla větší než strach z rozhněvané herečky – kamarádky,“ vysvětlila Halina exces, který ji málem stál v honosných prostorách vinohradského divadla život. Losos tentokrát zůstal tam, kde má být, a poctivá křesťanka Pawlowská může i nadále „děkovat za každé nové ráno“.

Související články

Další články