Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Drama při natáčení Černých vdov: Jedna z hlavních hrdinek se málem zabila na skútru a ohrozila chodce

Druhá série Černé vdovy.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Seriál

V pokračování krimikomedie Černé vdovy znovu září herečky Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucia Siposová. Televize Prima odvysílá ve středu 8. února druhý díl, v němž bude tentokrát nejvíce figurovat Siposová coby Veronika a skútr. Společně se svými kamarádkami totiž vyrábí speciální lízátka, v nichž jsou drogy, které následně Veronika rozváží zákazníkům. V rozhovoru pro Primu Siposová popsala, jaké bylo projet se v zimě na skútru. 

Krásné vdovy opět vtrhly na televizní obrazovky. Johana (Jitka Čvančarová), Renata (Jana Plodková) a Veronika (Lucia Siposová) se ve druhém díle primáckého seriálu Černé vdovy II vrhnou na výrobu speciálních lízátek, v nichž jsou ukryty drogy. A jako správné mafiánky se následně musely postarat i o distribuci.

Siposová se díky roli mohla projet na skútru, jelikož to byla ona, kdo lízátka rozvážel. „Do té doby jsem na něm seděla jednou a pak jsem točila. Skoro jsem se zabila, a dokonce tam je jedna scéna, kdy jsem málem srazila reálného chodce, který se připletl do scény. Myslím, že to nakonec v seriálu zůstalo,“ prozradila Siposová v rozhovoru pro Primu.

Nůž pod krkem

Veronika narazila na konkurenci v okamžiku, kdy podnikala. Nůž pod krkem je pravý a kolega ho patřičně svíral v ruce, aby se nic nestalo. Strach jsem neměla, ale lehkou nejistotu snad. Musím říct, že to mělo být jedno z těch vážnějších natáčení, ale zkazil to běh. Režisér Radek Bajgar se bavil tím, jak tam běhám a cupitám. Tohle měla být jedna z těch normálnějších scén, ale já ji dala zase po vzoru Veroniky. I Radek se divil, že konečně můžu dělat něco normálního, a já to nedala,“ zasmála se herečka Siposová.

Druhá série seriálu Černé vdovy volně navazuje na první část a Johana, Renata a Veronika opět rozjedou svoje nelegální podnikání, jak píše ČSFD. Když se v první sérii za pomoci domácí výbušniny zbavily svých manželů, myslely si, že je čeká zářná budoucnost. Jenže problémy nezmizely, naopak ještě narostly. Vdovám chybí peníze, které jejich muži nosili každý měsíc domů. Normální zaměstnání si žádná z nich sehnat nedokázala, poctivé podnikání se jim nedaří, a tak začnou koketovat s podsvětím.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy