Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Drama pohádky Z pekla štěstí: Sabina Laurinová při natáčení nadávala jako špaček

Drama pohádky Z pekla štěstí: Sabina Laurinová při natáčení nadávala jako špaček
Zdroj: Digital Media Production
+ Další 3 fotografie
KOMPLIKACE
Sabina Laurinová (48), představitelka princezny Eufrozíny z pohádky Z pekla štěstí, si při natáčení užila své. Párkrát se zranila nebo namohla, jedna situace na place si ale už vyžádala její peprnou poznámku.

Sabina Laurinová přišla o důstojnost

Herečka Sabina Laurinová si legračně zlou a zákeřnou princeznu v pohádce Z pekla štěstí zahrála s velkou chutí, při natáčení toho ale musela hodně obětovat. Podle slov režiséra především svou důstojnost.

„Točili jsme například v jeskyních, kde byla velká zima, a Sabina byla jen v lehkých šatičkách. Připravovali jsme záběr s drakem Bucifalem, místo jeho hlavy jsme měli na zelené násadě od smetáku připevněnou velkou velkou krabici od bot, kterou produkce natřela nazeleno. Podle scénáře měla být k drakovi přítulná,“ zavzpomínal pro eXtra.cz Zdeněk Troška

Vztek

„Asi toho na ni v jednu chvíli bylo už moc, protože si postěžovala. ‚Připadám si jako úplný debil. Mrznu v hlubokých jeskyních a objímám krabici od bot. To jsem jako herečka dopadla!‘ zlobila se napůl vážně. Uměla se skvěle shodit,“ směje se i po jednadvaceti letech od natáčení Troška.

Nebylo to ale jediné ponížení pro sympatickou herečku s podmanivým, líbezným hlasem. Každá žena a dívka se chce cítit jako princezna, někdy ale žádné uznání nepřijde.

Strach z princezny

„Při natáčení scén s drakem Bucifalem měla Sabina také zrovna chvilku mezi záběry, tak odpočívala někde mimo plac. Přišli se na nás podívat obyvatelé blízké vsi, mezi nimi i jedna paní, která na ruce držela asi čtyřletého chlapečka. Ten se pořád sháněl po princezně. Když Sabina konečně dorazila a vystoupila z auta, oblečená v kostýmu a s kloboukem na hlavě, chlapeček se jí strašně vyděsil a začal řvát na lesy jako tur. Sabina musela odejít, aby se utišil,“ dodal Zdeněk Troška.

Zranění

Sama Laurinová vzpomínala na těžké chvíle s nadsázkou.

„Kde jsem mohla, tam jsem si ublížila. Při útěku ze zámku jsem si propíchla nohu kopím a musela jít na tetanovku. Ve studeném sklepě jsem nastydla a při vehementním držení svíce si skřípla nerv v zádech. A když mě topili v řece čerti, prokousla jsem si strachy pusu. Měla jsem z pekla štěstí, že jsem to natáčení přežila,“ řekla Aha! před časem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy