Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drama po pohřbu: Muž ohrozil Andreu a matku Jiřího Pomeje (†54), málem ZPŮSOBIL TRAGÉDII!

Zdroj: archiv
+ Dalších 46 fotografií
SKANDÁL
Jen vteřiny dělily Andreu Pomeje (30) a matku Jiřího Pomeje (†54) od neštěstí. Krátce poté, co obě po pohřbu nasedly do vozu, aby se nechaly odvézt do bydliště zdrcené maminky zesnulého herce, je začal pronásledovat muž, který málem způsobil katastrofu.

Samotné poslední rozloučení s Jiřím Pomejem (†54) se obešlo bez rušivých elementů, když nepočítáme pokřikování sestry zesnulého, jeden ale o to víc zaúřadoval po pohřbu.

„Vezli jsme domů Jirkovu maminku, cestou ze hřbitova nás ale málem zbořil autem nějaký pán. Jelo za námi víc aut, tak nevím, odkud byl, jestli to byl fotograf nebo někdo jiný, ale choval se strašně nezodpovědně. Chtěl nás předjet, ale svým chováním se dostal do situace, kdy by čelně vzal blížící se protijedoucí auto a k tomu nás bokem. Naštěstí si toho všiml můj táta a prudce uhnul, takže i ten chlap mohl projet. Šlo ale o sekundy a mohlo dojít k neštěstí,“ řekla eXtra.cz Andrea Pomeje.

Ta nám již dříve řekla, že den pohřbu prožila jak v mlze a třásly se jí nohy.

Za podobných okolností před lety zahynula princezna Diana. V Paříži ujížděla dotěrným paparazzi, při úprku ale auto s ní, jejím snoubencem Dodim a řidičem havarovalo. Všichni tři zahynuli, přežil jen muž na místě spolujezdce.

Související články

Další články