Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Drama na vážení Oktagonu: Během zákulisní rvačky měly vzduchem létat vidličky i židle

Veřejné vážení ke galavečeru Oktagon 45
Zdroj: Se svolením Oktagon MMA
+ Dalších 6 fotografií
oktagon 45

Na oficiálním vážení zápasníků organizace Oktagon k pátečnímu turnaji s číslem 45, který se uskuteční pod širým nebem na pražské Štvanici, došlo k vyhrocené potyčce. Zápasník z Anglie, Shaqueme „Shem“ Rock, totiž na místě napadl českého bojovníka Vladimíra Lengála. Neoficiální rvačka přitom byla dost překvapivá - tuhle dvojici nečeká na zítřejším galavečeru bitva v kleci. Z videa, které organizace zveřejnila na svých sociálních sítích, je patrné, že šokovaný byl i samotný Lengál. 

Již zítra to vypukne! Právě v pátek 28.7. kolem půl sedmé večer odstartuje na pražské Štvanici dvoudenní oktagonová jízda a víkend plný zápasů. Organizace Oktagon si totiž pro fanoušky připravila hned dva galavečery po sobě - v pátek i sobotu dostanou fanoušci bojových sportů dokonalou podívanou. Oba turnaje, které se uskuteční přímo od širým nebem, lákají na velmi nabitou fightcard.

A o tom, že to nejspíše bude stát za to, se fanoušci mohli přesvědčit i ve čtvrtek ráno - uskutečnilo se totiž oficiální vážení zápasníků k pátečnímu galavečeru - Oktagonu 45. Právě zde došlo k první velké rvačce. Vzduchem měla letět i židle, jak informuje CNN Prima News.

Vážení Oktagonu: Rvačka v zákulisí

Právě během oficiálního ranního vážení došlo v zákulisí k prvnímu, i když neoficiálnímu, souboji. Provokatér z Anglie jménem Shaqueme „Shem“ Rock totiž napadl českého zápasníka Vladimíra Lengála. Konflikt to byl poměrně překvapivý - tuhle konkrétní dvojici totiž nečeká bitva v kleci. "Shem" Rock se na pátečním turnaji utká s Janem Malachem a na Lengála pak čeká soupeř Michael Deiga-Scheck.

V reakci na napadení svého "svěřence" Lengála trenér André Reinders na místě zavtipkoval, že si Shem asi spletl rivala. Konflikt to byl přitom dost vyhrocený - část potyčky zachytila organizace na video a zveřejnila na svůj Instagram.

"Shem" Rock měl na Lengála patrně zaútočit vidličkou a vzduchem měly létat i židle. Zda bude mít tato potyčka dohru, se dozvíme na zítřejším galavečeru. "Shem je extrémně soutěživý a rýpavý. Angláni a Irové jsou strašně sebevědomí a rozehrávají hry, tak jak to tady neznáme a nejsme zvyklí. Bude s nima zkrátka větší sranda," řekl k potyčce eXtra.cz Ondřej Novotný.

Oktagon 45 láká především na titulovou bitvu Jonas Mågård vs. Felipe Lima, ale v kleci se představí i Václav "Baba Jaga" Mikulášek nebo Samuel "Pirát" Krištofič.


Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy