Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Drama na toaletě: Žena chtěla vykonat potřebu, do zadku ji kousl obrovský had!

Zdroj: Courtesy Big Country Snake Removal
krajta
Austrálie je zkrátka jiný svět. Devětapadesátiletá Helen Richards si v městečku Brisbane odskočila na záchod, místo úlevy však přišel šok. Do zadku se jí zakousla metr a půl dlouhá krajta, která si ze záchodu udělala hnízdečko.

Helen Richards měla obrovské štěstí. Kousnutí krajty je sice bolestivé, tento had však není jedovatý, a tak se ženě kromě šoku a pokousání nic nestalo. Rodina si na odchyt zvířete přivolala profesionální pomoc.

Austrálie je momentálně sužována vlnami veder, právě ta mohla být příčinou toho, že se had schovával v záchodě. "Je běžné, že se hadi během velkých veder schovávají v toaletách, kde se pomocí vody ochlazují," sdělila BBC expertka na hady Jasmine Zeleny. Podle ní had zaútočil ze strachu, Helen mu totiž svou zadnicí zasedla únikovou cestu z jeho nového domku.

Sama Helen Richards děsivý zážitek popsala. "Něco mě kouslo, tak jsem rychle i se staženými kalhotami vyskočila, otočila jsem se a viděla jsem, jak se had stahuje zpět do mísy," řekla vyděšená Australanka.

Související články

Další články