Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Drama na Slovensku: Češku Natálii (†28) utýral přítel k smrti: Zemřela před očima dcerky (4)

Zdroj: Polícia Slovenskej republiky Facebook
tragédie

Hrůzný případ vyšetřují kriminalisté ze Slovenska. Starší muž (37) měl dlouhodobě týrat svou partnerku Natálii (†28), kterou měl nakonec umlátit k smrti před očima její čtyřleté dcerky. 

Češka Natálie se měla na Slovensko odstěhovat před rokem a půl se svým sedmatřicetiletým partnerem, se kterým si pronajali dům. Její první představy možná za hezkým životem se ale obrátily v naprosté peklo a tragickou smrt Natálie, která byla dle policie obětí dlouhodobého týrání, a to včetně její malé dcery.

"Dne 10. června asi v jednu hodinu odpoledne bylo v rodinném domě v Žiranech nalezeno bezvládné tělo 28leté ženy. Při objasňování okolností případu vyšlo najevo, že žena je pravděpodobně obětí týrání," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Renáta Čuháková.

Osud čtyřleté dcery

Ač Natálie tragicky zemřela již začátkem června, strašlivý případ policie dříve nezveřejnila. Babička čtyřleté holčičky Jiřina se pro TN.cz svěřila, že má obavy o osud své vnučky a ráda by si ji vzala do péče. Dále také prozradila další detaily strašlivého případu.

"Delší dobu ji týral, ukradl jí doklady, ale dcera mi to tajila. Nakonec ji zabil, umlátil ji před jejich dcerkou. Jeho nevlastní sestra, která bydlí někde ve Švýcarsku, usiluje o to, aby ji získala do péče. Bojím se, když si dovolili zabít mi dceru, co udělají s ní. Nevím, co se tam může stát," informovala Jiřina, která si musí počkat na rozhodnutí soudu.

Sedmatřicetiletý muž je v současné době ve vazbě. Vyšetřovatelka případu jej obvinila z trestného činu týrání blízké a svěřené osoby.


Související články

Další články