Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Drama na premiéře muzikálu Ondřeje Brzobohatého. Náhlý kolaps a zásah záchranky

Anděl Páně a drama na premiéře: Musela zasahovat záchranná služba
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 18 fotografií
drama

Premiéra muzikálu Anděl Páně se neobešla bez vypjaté situace. V Hudebním divadle Karlín se udělalo jednomu z návštěvníků špatně a byl nutný zásah záchranné služby. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, vše se odehrálo až po představení nového muzikálu a program tak nebyl nijak narušen. 

Čtvrteční premiéra muzikálu Anděl Páně byla sice velice povedená, ale neobešla se bez dramatické situace. Jednomu z návštěvníků se udělalo špatně a byl tak nutný zásah záchranné služby. Redakce eXtra.cz nechyběla na místě a naši fotografové pro vás vše zachytili.


Naštěstí bylo všude kolem dost pohotových návštěvníků, kteří si diváka, jemuž se udělalo špatně, ihned všimli. Rychle se k němu seběhli a snažili se pomoci. Ostatní mezitím zavolali sanitku, která rychle přijela. Nakonec ani nebylo potřeba využít vozík. Chlapec z hudebního divadla vyšel po svých, pouze za asistence záchranářů.

Slavnostní premiéra nebyla narušena

Následně sanitka poměrně dlouho stála na místě a neodjížděla. To už z divadla začali vycházet i ostatní hosté. Poté, co vyšel i Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová, vůz zdravotníků odjel. Mladíkovi se udělalo špatně až po premiéře a slavnostní akce tedy nebyla tímto incidentem nijak narušena.


Před divadlem však pozornost neupoutala pouze sanitka zachraňující jednoho z návštěvníků, ale také umělecký ředitel divadla Karlín Pavel Polák, který to přehnal s alkoholem. Měl velké problémy s rovnováhou, pak už se ani neudržel na nohou, skácel se k zemi a ležel na chodníku. I jemu pomáhali další návštěvníci.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy